Oferta pracy - link2europe.pl

Praca za granicą

Elektryk przemysłowy

Branża:  Installation, Maintenance, Service

Region:

Germany - Aalen

Liczba wakatów: 2

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.  Dla naszego klienta - niemieckiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Aalen, Niemcy

zatrudnienie długoterminowe

 Opis stanowiska:

Praca przy przebudowie w zakładzie przetwórstwa spożywczego

 Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie elektryk
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
  • prawo jazdy kategorii B + własny samochód

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • praca na czas nieokreślony
  • 15€/h brutto + 40€ netto diety za każdy dzień roboczy
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • odzież ochronną i buty robocze
  • w pierwszym tygodniu darmowe zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Potrącane z wynagrodzenia:

- zakwaterowanie: 400€/miesięcznie

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 - 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515 233 504

Aplikuj Aplikuj bez CV Udostępnij na facebooku