Oferta pracy - link2europe.pl

Praca za granicą

Monter okien

Branża:  Inne

Region:

Germany - Landshut

Liczba wakatów: 2

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter okien  Niemcy

 Miejsce pracy: Landshut

Opis stanowiska:

  • Montaż okien plastikowych i drewnianych
  • Praca również na wysokości
  • Nastawienie na jakość pracy
  • Raportowanie przebiegu działań przełożonym

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie przy montażu okien
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A1
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Zręczność manualna
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • długoterminowa praca u jednego pracodawcy (cały rok)
  • stawka 12€ + 40€ diety netto / dzień roboczy
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • odzież ochronną i buty robocze
  • w pierwszym tygodniu darmowe zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 300€ - 400 € miesięcznie

Dodatkowe informacje:

 Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Aplikuj Aplikuj bez CV Udostępnij na facebooku