Praca Wieze, oferty pracy w Wieze, Praca w Wieze od zaraz link2europe.pl

Praca w Wieze

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Wieze:

parallax background

Operator wózka widłowego o udźwigu 20 ton

Miejsce pracy: Belgia - Wieze

Opis stanowiska: praca na produkcji prefabrykatów budowlanych: a) operowanie suwnicą, b) dostarczanie materiałów na produkcję, kontrola jakości gotowych produktów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, praca na hali jaki i na zewnątrz w przypadku jazdy wózkiem widłowym. Wymagania: min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w ciągu ostatnich 5 lat), komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego, umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne, prawo jazdy kat. B, własny samochód - mile widziany.

Aplikuj

Praca w Wieze od zaraz

Link2Europe to renomowane biuro pracy z dużym stażem na rynku. Jego działalność skupia się na pośredniczeniu między ludźmi zainteresowanymi zarabianiem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi wykwalifikowanych członków personelu. Na naszym portalu znajdziesz aktualne oferty pracy w Wieze, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Zapraszamy do przeczytania opublikowanych opcji.

Czytaj więcej

Nasza firma to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od kilkunastu lat służy pomocą profesjonalistom z Polski w błyskawicznym znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. W kręgu zainteresowań Link2Europe znajdują się głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz umiejętnościami. Wysokie kompetencje kandydatów pozwalają nam na bezproblemowe wyszukanie dla nich najkorzystniejszych ofert, a później odesłanie chętnych do firm oczekujących rzetelnych pracowników. Przykładamy wszelkich starań, aby organizowany przez nas proces rekrutacyjny okazał się satysfakcjonujący dla obu stron – przyszłych zatrudnionych oraz pracodawców.

Opublikowane na portalu Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje skierowane do osób, które są gotowe na zatrudnienie poza Polską tak szybko, jak się da. Po zakończeniu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty zatrudnienia natychmiast. Zachęcamy do przesłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Wieze z kwaterunkiem

Polecane przez nas oferty stanowią godne zaufania propozycje zarobkowania w uznanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane warianty zatrudnienia to stuprocentowo legalna praca w Wieze, możliwa do zdobycia po zakończeniu konkretnych procedur rekrutacyjnych i dopełnieniu wszelkich formalności. Pragniemy podkreślić, że zapewniamy kandydatom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Pomagamy między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych wiążących się z przeprowadzką do Belgii na czas pracy. Takie same warunki dotyczą zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób znajdowało się niezbyt daleko od przedsiębiorstwa, jak również aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie kwestie, w jakich możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, prócz tego załatwiamy pieniądze z funduszu socjalnego. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które dzięki nam znalazły zatrudnienie w Wieze, czuły się swobodnie podczas pobytu w Belgii.

Kusząca praca w Wieze

Jeśli zaintrygowała Cię oferta pracy w Wieze, trzeba w tej sytuacji pójść za przykładem ponad 3 tysięcy kandydatów, którzy zgłosili się do nas z chęcią dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na chętnych czeka adekwatne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, należyta stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz wiele innych udogodnień.

Na naszym portalu znajdziesz najnowsze oferty pracy w Wieze. Serdecznie namawiamy do zapoznania się z pełną listą ogłoszeń i wyboru propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Wieze

APLIKUJ