Praca Wellen, oferty pracy w Wellen, Praca w Wellen od zaraz link2europe.pl

Praca w Wellen

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Wellen:

parallax background

Elektromechanik utrzymania ruchu

Wellen, Belgia

Opis stanowiska: utrzymanie ruchu maszyn przemysłowych na terenie zakładu, dokonywanie przeglądów technicznych, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej z zakresu elektryki i mechaniki, pneumatyki i hydrauliki, raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu lub kierownika produkcji, umiejętności i i gotowość do drobnych prac konserwatorskich i ogólnobudowlanych (malowanie pomieszczeń biurowych, płytkowanie), praca w systemie 3 zmianowym. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektromechanika), kilkuletnie doświadczenia na stanowisku mechanika maszyn, elektromechanika na produkcji, dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego - WARUNEK KONIECZNY!, dobra znajomość mechaniki i elektroniki (mile widziana znajomość pneumatyki, automatyki, hydrauliki), umiejętność spawania - mile widziana, własny samochód - mile widziany.

Aplikuj

Praca w Wellen od zaraz

Link2Europe to profesjonalne biuro pracy z wieloletnim doświadczeniem. Jego działalność skupia się na pośrednictwie pomiędzy ludźmi zainteresowanymi zatrudnieniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi kompetentnych członków kadry. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Wellen, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Namawiamy do przejrzenia opublikowanych opcji.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja pracy, która od kilkunastu lat pomaga specjalistom z Polski w sprawnym znalezieniu pracy w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz zdolnościami. Wysokie kompetencje przyszłych pracowników umożliwiają nam łatwe wybranie dla nich najlepszych ofert, a później odesłanie chętnych do firm, które oczekują rzetelnych pracowników. Staramy się, aby przeprowadzany przez nas proces rekrutacyjny okazał się satysfakcjonujący dla obu stron – przyszłych zatrudnionych oraz firm.

Opublikowane na stronie Link2Europe ogłoszenia o pracę to propozycje skierowane do osób, które są gotowe na zarobek w Wellen tak szybko, jak się da. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zapraszamy do przesłania do nas swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Praca w Wellen z kwaterunkiem

Przygotowane przez nas oferty stanowią godne zaufania propozycje zarabiania w uznanych belgijskich spółkach. Proponowane zatrudnienie to w stu procentach legalna praca w Wellen, dostępna po przejściu ściśle określonych procedur rekrutacyjnych oraz dopięciu wszelkich formalności. Chcemy podkreślić, że gwarantujemy przyszłym pracownikom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzką do Belgii na czas pracy. To samo dotyczy zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób znajdowało się w rozsądnej odległości od przedsiębiorstwa, a także aby warunki pobytowe były co najmniej zadowalające.

To nie wszystkie zagadnienia, w jakich możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacznie wpływają na komfort życia, ponadto załatwiamy świadczenia socjalne. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które poprzez Link2Europe znalazły zatrudnienie w Wellen, czuły się swobodnie w trakcie pobytu za granicą.

 

Atrakcyjna praca w Wellen

Jeżeli zaciekawiła Cię oferta pracy w Wellen, trzeba w tej sytuacji wziąć przykład z ponad 3 tysięcy ludzi, którzy napisali do nas z planami dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na zdecydowanych czeka satysfakcjonujące wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, dobra stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, pomoc polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

Na naszym portalu wyszukasz najnowsze oferty pracy w Wellen. Gorąco zapraszamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wytypowania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Wellen

APLIKUJ