Praca Turnhout, oferty pracy w Turnhout, Praca w Turnhout od zaraz - link2europe.pl

Praca w Turnhout

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Turnhout:

Praca w Turnhout od dziś

Link2Europe to uznane biuro pracy z wieloletnim stażem na rynku. Jego działalność skupia się na pośrednictwie pomiędzy ludźmi zainteresowanymi zarabianiem w Belgii a zagranicznymi firmami poszukującymi wykwalifikowanych członków zespołu. Na naszej stronie wyszukasz aktualne oferty pracy w Turnhout, belgijskiej miejscowości leżącej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przeczytania umieszczonych tam opcji.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja pracy, która od kilkunastu lat pomaga specjalistom z Polski w błyskawicznym znalezieniu pracy w belgijskich spółkach.  Przedmiotem zainteresowań Link2Europe są głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz zdolnościami. Wysokie kompetencje osób gotowych do podjęcia pracy umożliwiają nam bezproblemowe wyszukanie dla nich najlepszych ogłoszeń, a w kolejnym etapie przekierowanie chętnych do firm, które oczekują godnych zaufania pracowników. Przykładamy wszelkich starań, aby organizowany przez nas proces rekrutacyjny okazał się satysfakcjonujący dla obu stron – kandydatów oraz firm.

Dostępne na witrynie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje skierowane do osób, które są gotowe na zatrudnienie poza krajem w możliwie krótkim czasie. Po zakończeniu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia natychmiast. Zachęcamy do wysłania do nas swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Turnhout z kwaterunkiem

Polecane przez nas ogłoszenia stanowią godne zaufania propozycje zarabiania w renomowanych belgijskich spółkach. Proponowane zatrudnienie to stuprocentowo legalna praca w Turnhout, możliwa do zdobycia po przejściu ściśle określonych procedur rekrutacyjnych oraz dopięciu wszelkich formalności. Pragnęlibyśmy podkreślić, że zapewniamy kandydatom pełne wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Pomagamy między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych związanych z przenosinami do Belgii na czas pracy. Takie same warunki dotyczą zakwaterowania. Staramy się, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników leżało niezbyt daleko od firmy, a także aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie zagadnienia, w których możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco wpływają na komfort życia, prócz tego załatwiamy pieniądze z funduszu socjalnego. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które dzięki nam znalazły zatrudnienie w Turnhout, czuły się bezpiecznie w trakcie pobytu w Belgii.

Atrakcyjna praca w Turnhout

Jeśli zaciekawiła Cię oferta pracy w Turnhout, trzeba w tej sytuacji dołączyć do ponad 3 tysięcy ludzi, którzy zgłosili się do nas z planami rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na zdecydowanych czeka atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane raz na tydzień, korzystna stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, pomoc polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

Na naszym portalu wyszukasz najnowsze oferty pracy w Turnhout. Serdecznie zachęcamy do przeanalizowania pełnej listy ogłoszeń i wybrania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Turnhout

APLIKUJ