Praca Tongeren, oferty pracy w Tongeren, Praca w Tongeren od zaraz - link2europe.pl

Praca w Tongeren

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Tongeren:

Praca w Tongeren od zaraz

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od wielu lat służy pomocą profesjonalistom z Polski w szybkim znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są przede wszystkim fachowcy z szeroką wiedzą oraz zdolnościami. Wysokie kompetencje osób gotowych do podjęcia pracy pozwalają nam na bezproblemowe wybranie dla nich najkorzystniejszych opcji, a w kolejnym kroku przekierowanie chętnych do firm, które oczekują sprawdzonych pracowników. Przykładamy wszelkich starań, aby przeprowadzany naszymi siłami proces rekrutacyjny okazał się satysfakcjonujący dla obu stron – przyszłych zatrudnionych oraz przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

Opublikowane na stronie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje skierowane do osób, które są zdecydowane na zatrudnienie za granicą tak szybko, jak to możliwe. Po zakończeniu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty stanowisk do obsadzenia natychmiast. Zachęcamy do wysłania nam swojego CV – skontaktujemy się w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Tongeren z kwaterunkiem

Polecane przez nas oferty stanowią godne zaufania propozycje zarabiania w renomowanych belgijskich firmach. Proponowane zatrudnienie to stuprocentowo legalna praca w Tongeren, dostępna po zakończeniu ściśle określonych procedur rekrutacyjnych oraz finalizacji wszelkich formalności. Pragnęlibyśmy podkreślić, że zapewniamy przyszłym pracownikom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych związanych z przenosinami do Belgii na okres pracy. To samo dotyczy zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób było zlokalizowane w rozsądnej odległości od firmy, jak również aby warunki pobytowe były co najmniej zadowalające.

To nie wszystkie kwestie, w jakich możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco wpływają na komfort życia, ponadto załatwiamy środki z funduszu socjalnego. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które poprzez Link2Europe znalazły zatrudnienie w Tongeren, czuły się swobodnie w trakcie pobytu poza Polską.

Kusząca praca w Tongeren

Jeśli zaciekawiła Cię oferta pracy w Tongeren, wystarczy w tej sytuacji zrobić to, co ponad 3 tysięcy kandydatów, którzy odezwali się do nas z chęcią dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na zdecydowanych czeka atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, stosowna stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz wiele innych udogodnień.

Na naszej stronie wyszukasz najnowsze oferty pracy w Tongeren. Gorąco zachęcamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wytypowania propozycji, która w największym stopniu odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Tongeren

APLIKUJ