Praca Lommel, oferty pracy w Lommel, Praca w Lommel od zaraz - link2europe.pl

Praca w Lommel

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Lommel:

Praca w Lommel od zaraz

Link2Europe to renomowane biuro pracy z dużym doświadczeniem. Jego działalność skupia się na pośrednictwie między osobami zainteresowanymi zarobkowaniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi wykwalifikowanych członków zespołu. Na naszym portalu znajdziesz aktualne oferty pracy w Lommel, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przejrzenia umieszczonych tam propozycji.

Czytaj więcej

Nasza firma to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od kilkunastu lat pomaga specjalistom z Polski w sprawnym znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. W kręgu zainteresowań Link2Europe znajdują się głównie fachowcy z dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Odpowiednie kompetencje osób gotowych do podjęcia pracy umożliwiają nam bezproblemowe wyszukanie dla nich najkorzystniejszych ogłoszeń, a w kolejnym kroku odesłanie chętnych do firm oczekujących rzetelnych pracowników. Staramy się, aby organizowany przez nas proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – kandydatów oraz pracodawców.

Widoczne na stronie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje przeznaczone dla osób, które są gotowe na zatrudnienie w Lommel tak szybko, jak to możliwe. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zachęcamy do wysłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Lommel z kwaterunkiem

Przygotowane przez nas oferty stanowią godne zaufania propozycje zarobkowania w renomowanych belgijskich firmach. Proponowane warianty zatrudnienia to w stu procentach legalna praca w Lommel, możliwa do otrzymania po zakończeniu konkretnych procedur rekrutacyjnych i sfinalizowaniu niezbędnych formalności. Pragnęlibyśmy podkreślić, że zapewniamy kandydatom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych związanych z przeprowadzką do Belgii na czas pracy. To samo dotyczy zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników było zlokalizowane w rozsądnej odległości od firmy, jak również aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie zagadnienia, w jakich możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacznie wpływają na komfort życia, ponadto załatwiamy środki z funduszu socjalnego. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które poprzez Link2Europe znalazły zatrudnienie w Lommel, czuły się bezpiecznie podczas pobytu w Belgii.

Atrakcyjna praca w Lommel

Jeżeli zainteresowała Cię oferta pracy w Lommel, trzeba w tej sytuacji dołączyć do ponad 3 tysięcy poprzedników, którzy napisali do nas z planami rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na chętnych czeka adekwatne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, dobra stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

 W Link2Europe wyszukasz najnowsze oferty pracy w Lommel. Gorąco namawiamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wyboru propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Lommel

APLIKUJ