Praca Lokeren, oferty pracy w Lokeren, Praca w Lokeren od zaraz - link2europe.pl

Praca w Lokeren

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Lokeren:

parallax background

Mechanik maszyn szwalniczych

Miejsce pracy: Belgia - Lokeren

Opis stanowiska: a) kontrola przebiegu pracy maszyn, b) konserwacja i usuwanie usterek w pracy maszyn szwalniczych, c) dokonywanie przeglądów technicznych z zakresu mechaniki, d) raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu lub kierownika produkcji.

Aplikuj

Praca w Lokeren od zaraz

Link2Europe to profesjonalne biuro pracy z wieloletnim stażem na rynku. Jego działalność skupia się na pośrednictwie między ludźmi zainteresowanymi zarobkowaniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi kompetentnych członków personelu. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Lokeren, belgijskiej miejscowości znajdującej się w prowincji Flandria Wschodnia. Namawiamy do przejrzenia umieszczonych tam ogłoszeń.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja pracy, która od wielu lat pomaga specjalistom z Polski w błyskawicznym znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. W kręgu zainteresowań Link2Europe znajdują się głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz umiejętnościami. Wysokie kompetencje kandydatów pozwalają nam na bezproblemowe wybranie dla nich najlepszych opcji, a w kolejnym kroku odesłanie chętnych do firm oczekujących sprawdzonych pracowników. Staramy się, aby przeprowadzany naszymi siłami proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – przyszłych zatrudnionych i przedsiębiorstw.

Dostępne na stronie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje przeznaczone dla osób, które są zdecydowane na zarobek poza Polską tak szybko, jak się da. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zachęcamy do wysłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Lokeren z zakwaterowaniem

Przygotowane przez nas ogłoszenia stanowią godne zaufania propozycje zarabiania w uznanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane warianty zatrudnienia to stuprocentowo legalna praca w Lokeren, możliwa do otrzymania po przejściu konkretnych procedur rekrutacyjnych oraz dopięciu wszelkich formalności. Pragniemy podkreślić, że zapewniamy kandydatom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Pomagamy między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzką do Belgii na czas pracy. Takie same warunki dotyczą kwaterunku. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników było zlokalizowane w rozsądnej odległości od przedsiębiorstwa, a także aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie kwestie, w których możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, ponadto załatwiamy pieniądze z funduszu socjalnego. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które poprzez Link2Europe znalazły zatrudnienie w Lokeren, czuły się swobodnie podczas pobytu poza Polską.

Kusząca praca w Lokeren

Jeśli zaciekawiła Cię oferta pracy w Lokeren, trzeba w tej sytuacji pójść za przykładem ponad 3 tysięcy ludzi, którzy zgłosili się do nas z chęcią rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na chętnych czeka kuszące wynagrodzenie (wypłacane raz w tygodniu, stosowna stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz wiele innych udogodnień.

U nas wyszukasz najnowsze oferty pracy w Lokeren. Gorąco zachęcamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wyboru propozycji, która w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Lokeren

APLIKUJ