Praca Lochristi, oferty pracy w Lochristi, Praca w Lochristi od zaraz - link2europe.pl

Praca w Lochristi

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Lochristi:

parallax background

Mechanik pojazdów osobowych

Lochristi , Belgia

Opis stanowiska: naprawa samochodów róznych marek dokonywanie przeglądu samochodów, diagnostyki, regulacja, naprawa i wymiana poszczególnych części oraz podzespołów (systemów paliwowych, hamulców, układów kierowniczych, silników, układów napędowych, układów wydechowych, zawieszeń, układów chłodzenia i klimatyzacji, elektryki i elektroniki samochodowej), przeprowadzanie konserwacji pojazdów: wymiana oleju, smarowanie części, itp.. Wymagania: doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy, dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego, umiejętność pracy w zespole, spostrzegawczość, szczegółowość, skrupulatność, prawo jazdy kat. B

Aplikuj

Praca w Lochristi od zaraz

Link2Europe to uznane biuro pracy z wieloletnim doświadczeniem. Jego działalność skupia się na pośredniczeniu pomiędzy ludźmi zainteresowanymi zarobkowaniem w Belgii a zagranicznymi firmami poszukującymi wykwalifikowanych członków personelu. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Lochristi, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przeczytania opublikowanych propozycji.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja pracy, która od wielu lat pomaga profesjonalistom z Polski w szybkim znalezieniu pracy w belgijskich spółkach. W kręgu zainteresowań Link2Europe znajdują się głównie fachowcy z dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Odpowiednie kompetencje kandydatów umożliwiają nam bezproblemowe wybranie dla nich najkorzystniejszych opcji, a następnie odesłanie chętnych do firm, które oczekują sprawdzonych pracowników. Przykładamy wszelkich starań, aby organizowany naszymi siłami proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – przyszłych zatrudnionych oraz firm.

Widoczne na witrynie Link2Europe ogłoszenia o pracę to propozycje przeznaczone dla osób, które są zdecydowane na zatrudnienie poza krajem tak szybko, jak to możliwe. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zachęcamy do przesłania do nas swojego CV – nawiążemy kontakt w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Praca w Lochristi z kwaterunkiem

Przygotowane przez nas oferty stanowią godne zaufania propozycje zarabiania w renomowanych belgijskich spółkach. Proponowane warianty zatrudnienia to stuprocentowo legalna praca w Lochristi, możliwa do zdobycia po przejściu ściśle określonych procedur rekrutacyjnych i dopięciu wszelkich formalności. Pragniemy podkreślić, że gwarantujemy kandydatom pełne wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Pomagamy między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych wiążących się z przenosinami do Belgii na okres pracy. To samo dotyczy kwaterunku. Staramy się, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników leżało w rozsądnej odległości od firmy, a także aby warunki pobytowe zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie kwestie, w których możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco wpływają na komfort życia, prócz tego załatwiamy pieniądze z funduszu socjalnego. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które poprzez Link2Europe znalazły zatrudnienie w Lochristi, czuły się swobodnie podczas pobytu za granicą.

 

Atrakcyjna praca w Lochristi

Jeżeli zaintrygowała Cię oferta pracy w Lochristi, trzeba w tej sytuacji dołączyć do ponad 3 tysięcy ludzi, którzy odezwali się do nas z chęcią dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na chętnych czeka satysfakcjonujące wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, należyta stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, opieka polskiego koordynatora oraz szereg innych udogodnień.

 W Link2Europe zobaczysz najnowsze oferty pracy w Lochristi. Gorąco namawiamy do przeanalizowania pełnej listy ogłoszeń i wyboru propozycji, która w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Lochristi

APLIKUJ