Praca Kortrijk, oferty pracy w Kortrijk, Praca w Kortrijk od zaraz - link2europe.pl

Praca w Kortrijk

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Kortrijk:

Praca w Kortrijk od zaraz

Link2Europe to profesjonalne biuro pracy z dużym stażem na rynku. Jego działalność skupia się na pośrednictwie pomiędzy ludźmi zainteresowanymi zarabianiem w Belgii a zagranicznymi firmami poszukującymi wykwalifikowanych członków zespołu. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Kortrijk, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przeczytania umieszczonych tam opcji.

Czytaj więcej

Nasza firma to polsko-belgijska agencja pracy, która od wielu lat służy pomocą specjalistom z Polski w błyskawicznym znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są przede wszystkim fachowcy z szeroką wiedzą oraz umiejętnościami. Wysokie kompetencje przyszłych pracowników pozwalają nam na bezproblemowe wyszukanie dla nich najlepszych wariantów, a w kolejnym etapie przekierowanie chętnych do firm oczekujących godnych zaufania pracowników. Dążymy do tego, aby organizowany naszymi siłami proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – przyszłych zatrudnionych oraz pracodawców.

Opublikowane na witrynie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje przeznaczone dla osób, które są gotowe na zatrudnienie w Belgii tak szybko, jak to możliwe. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zapraszamy do przesłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Kortrijk z kwaterunkiem

Przygotowane przez nas ogłoszenia stanowią godne zaufania propozycje zarabiania w uznanych belgijskich firmach. Proponowane warianty zatrudnienia to stuprocentowo legalna praca w Kortrijk, dostępna po zakończeniu ściśle określonych procedur rekrutacyjnych i dopięciu niezbędnych formalności. Chcemy podkreślić, że gwarantujemy kandydatom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych związanych z przenosinami do Belgii na okres pracy. To samo dotyczy zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób leżało niezbyt daleko od firmy, a także aby warunki pobytowe zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie zagadnienia, w których możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacznie podnoszą komfort życia, prócz tego załatwiamy świadczenia socjalne. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które dzięki Link2Europe znalazły zatrudnienie w Kortrijk, czuły się bezpiecznie podczas pobytu poza krajem.

Atrakcyjna praca w Kortrijk

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w Kortrijk, pozostaje jedynie pójść za przykładem ponad 3 tysięcy ludzi, którzy odezwali się do nas z chęcią rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na zdecydowanych czeka kuszące wynagrodzenie (wypłacane raz na tydzień, należyta stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, pomoc polskiego koordynatora oraz szereg innych udogodnień.

Na naszym portalu wyszukasz najnowsze oferty pracy w Kortrijk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą ogłoszeń i wytypowania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Kortrijk

APLIKUJ