Praca Kapellen, oferty pracy w Kapellen, Praca w Kapellen od zaraz - link2europe.pl

Praca w Kapellen

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Kapellen:

parallax background

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Belgia - Kapellen

Opis stanowiska: a) malowanie karoserii samochodów różnych marek, b) piaskowanie, wypełnianie uszkodzonej powierzchni, maskowanie, c) nakładanie podkładów i końcowych warstw lakieru (praca z użyciem pistoletu do malowania), d) wizualna kontrola jakości pomalowanych elementów, e) współpraca z pracownikami innych działów firmy.

Aplikuj

Praca w Kapellen od zaraz

Link2Europe to uznane biuro pracy z wieloletnim stażem na rynku. Jego aktywność skupia się na pośredniczeniu pomiędzy osobami zainteresowanymi zarobkowaniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi wykwalifikowanych pracowników kadry. Na naszym portalu znajdziesz aktualne oferty pracy w Kapellen, belgijskiej miejscowości leżącej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przeczytania umieszczonych tam ogłoszeń.

Czytaj więcej

Nasza firma to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od wielu lat służy pomocą profesjonalistom z Polski w szybkim znalezieniu pracy w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są głównie fachowcy z dużą wiedzą oraz zdolnościami. Wysokie kompetencje kandydatów umożliwiają nam łatwe wybranie dla nich najlepszych wariantów, a w kolejnym kroku odesłanie chętnych do firm, które oczekują rzetelnych pracowników. Przykładamy wszelkich starań, aby organizowany naszymi siłami proces rekrutacyjny okazał się satysfakcjonujący dla obu stron – przyszłych zatrudnionych i przedsiębiorstw.

Widoczne na witrynie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje przeznaczone dla osób, które są zdecydowane na zarobek w Belgii tak szybko, jak się da. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty stanowisk do obsadzenia od zaraz. Zapraszamy do wysłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Kapellen z zakwaterowaniem

Polecane przez nas oferty stanowią wiarygodne propozycje zarobkowania w renomowanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane warianty zatrudnienia to w stu procentach legalna praca w Kapellen, dostępna po zakończeniu konkretnych procedur rekrutacyjnych oraz dopięciu wszelkich formalności. Pragniemy podkreślić, że gwarantujemy chętnym do pracy w Belgii kompleksowe wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych związanych z przeprowadzką do Belgii na okres pracy. Takie same warunki dotyczą kwaterunku. Staramy się, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników było zlokalizowane w rozsądnej odległości od firmy, jak również aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie kwestie, w jakich możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacznie podnoszą komfort życia, prócz tego załatwiamy środki z funduszu socjalnego. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które dzięki Link2Europe znalazły zatrudnienie w Kapellen, czuły się bezpiecznie w trakcie pobytu za granicą.

Kusząca praca w Kapellen

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w Kapellen, trzeba jedynie wziąć przykład z ponad 3 tysięcy ludzi, którzy zgłosili się do nas z chęcią rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na zdecydowanych czeka adekwatne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, korzystna stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, pomoc polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

 W Link2Europe znajdziesz najnowsze oferty pracy w Kapellen. Gorąco zachęcamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wybrania propozycji, która w największym stopniu odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Kapellen

APLIKUJ