Praca Jabbeke, oferty pracy w Jabbeke, Praca w Jabbeke od zaraz - link2europe.pl

Praca w Jabbeke

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Jabbeke:

parallax background

OperatorHDS/kierowca C/CE

Miejsce pracy: Belgia - Jabbeke

Opis stanowiska: a) montaż oraz demontaż słupów wysokiego napięcia b) zabezpieczenie ładunku na ciężarówce c) praca na wysokościach d) praca w zespole dwuosobowym e) praca od 7:00 - 16:30/17:00

Aplikuj

Praca w Jabbeke od dziś

Link2Europe to renomowane biuro pracy z dużym doświadczeniem. Jego aktywność skupia się na pośredniczeniu między ludźmi zainteresowanymi zarabianiem w Belgii a zagranicznymi firmami poszukującymi kompetentnych członków personelu. Na naszej stronie wyszukasz aktualne oferty pracy w Jabbeke, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Zapraszamy do przeczytania opublikowanych propozycji.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od kilkunastu lat pomaga specjalistom z Polski w szybkim znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach.  Przedmiotem zainteresowań Link2Europe są przede wszystkim fachowcy z dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Odpowiednie kompetencje osób gotowych do podjęcia pracy pozwalają nam na łatwe wyszukanie dla nich najkorzystniejszych ofert, a następnie przekierowanie chętnych do firm, które oczekują sprawdzonych pracowników. Dążymy do tego, aby organizowany przez nas proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – kandydatów oraz ogłoszeniodawców.

Dostępne na witrynie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje przeznaczone dla osób, które są gotowe na zarobek w Belgii tak szybko, jak to możliwe. Po zakończeniu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty stanowisk do obsadzenia od zaraz. Zachęcamy do wysłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Jabbeke z zakwaterowaniem

Przygotowane przez nas oferty stanowią wiarygodne propozycje zarabiania w uznanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane warianty zatrudnienia to w stu procentach legalna praca w Jabbeke, możliwa do otrzymania po przejściu konkretnych procedur rekrutacyjnych oraz dopełnieniu wszelkich formalności. Chcemy podkreślić, że gwarantujemy przyszłym pracownikom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych wiążących się z przenosinami do Belgii na czas pracy. Takie same warunki dotyczą kwaterunku. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników było zlokalizowane w rozsądnej odległości od firmy, jak również aby warunki pobytu były co najmniej zadowalające.

To nie wszystkie tematy, w których możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, prócz tego załatwiamy pieniądze z funduszu socjalnego. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które dzięki nam znalazły zatrudnienie w Jabbeke, czuły się swobodnie w trakcie pobytu poza Polską.

Kusząca praca w Jabbeke

Jeśli zaintrygowała Cię oferta pracy w Jabbeke, trzeba teraz zrobić to, co ponad 3 tysięcy ludzi, którzy odezwali się do nas z planami dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na zdecydowanych czeka atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane raz w tygodniu, stosowna stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, opieka polskiego koordynatora oraz szereg innych udogodnień.

Na naszej stronie zobaczysz najnowsze oferty pracy w Jabbeke. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą ogłoszeń i wyboru propozycji, która w największym stopniu odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Jabbeke

APLIKUJ