Praca Harelbeke, oferty pracy w Harelbeke, Praca w Harelbeke od zaraz - link2europe.pl

Praca w Harelbeke

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Harelbeke:

parallax background

Order Picker

Miejsce pracy: Belgia - Harelbeke

Opis stanowiska: a) zbieranie zamówień za pomocą ręcznego wózka praca z ciężkimi i dużymi płytami z tworzywa sztucznego b) w zakresie obowiązków również ręczny załadunek materiałów na ciężarówkę

Aplikuj

Praca w Harelbeke od dziś

Link2Europe to renomowane biuro pracy z dużym stażem na rynku. Jego aktywność skupia się na pośredniczeniu między ludźmi zainteresowanymi zarabianiem w Belgii a zagranicznymi firmami poszukującymi wykwalifikowanych członków zespołu. Na naszej stronie wyszukasz aktualne oferty pracy w Harelbeke, belgijskiej miejscowości położonej w prowincji Flandria Wschodnia. Zapraszamy do przejrzenia opublikowanych ogłoszeń.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja pracy, która od wielu lat pomaga profesjonalistom z Polski w błyskawicznym znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz umiejętnościami. Odpowiednie kompetencje przyszłych pracowników umożliwiają nam bezproblemowe wyszukanie dla nich najkorzystniejszych opcji, a w kolejnym kroku przekierowanie chętnych do firm oczekujących sprawdzonych pracowników. Staramy się, aby organizowany naszymi siłami proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – przyszłych zatrudnionych i firm.

Widoczne na stronie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje przeznaczone dla osób, które są gotowe na zarobek w Harelbeke tak szybko, jak to możliwe. Po zakończeniu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty zatrudnienia natychmiast. Zachęcamy do wysłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Harelbeke z zakwaterowaniem

Polecane przez nas oferty stanowią wiarygodne propozycje zarobkowania w uznanych belgijskich firmach. Proponowane zatrudnienie to stuprocentowo legalna praca w Harelbeke, możliwa do otrzymania po przejściu konkretnych procedur rekrutacyjnych oraz finalizacji wszelkich formalności. Chcielibyśmy podkreślić, że zapewniamy przyszłym pracownikom pełne wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych wiążących się z przeprowadzką do Belgii na okres pracy. Takie same warunki dotyczą zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników było zlokalizowane w rozsądnej odległości od firmy, jak również aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie zagadnienia, w jakich możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacznie wpływają na komfort życia, ponadto załatwiamy świadczenia socjalne. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które poprzez Link2Europe znalazły zatrudnienie w Harelbeke, czuły się swobodnie podczas pobytu w Belgii.

Atrakcyjna praca w Harelbeke

Jeżeli zaciekawiła Cię oferta pracy w Harelbeke, wystarczy w tej sytuacji zrobić to, co ponad 3 tysięcy kandydatów, którzy zgłosili się do nas z chęcią rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na chętnych czeka kuszące wynagrodzenie (wypłacane raz w tygodniu, stosowna stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

U nas znajdziesz najnowsze oferty pracy w Harelbeke. Serdecznie zachęcamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wytypowania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Harelbeke

APLIKUJ