Praca Gent, oferty pracy w Gent, Praca w Gent od zaraz - link2europe.pl

Praca w Gent

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Gent:

parallax background

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Belgia - Gent

Opis stanowiska: Pracownik budowlany, a) realizacja robót drogowych, budowlanych, kanalizacyjnych, b) aktywna praca fizyczna w drużynie zgodnie z harmonogram i specyfikacją prac, pod nadzorem szefa ekipy oraz klienta belgijskiego

Aplikuj

Praca w Gent od zaraz

Link2Europe to uznane biuro pracy z dużym stażem na rynku. Jego aktywność skupia się na pośrednictwie pomiędzy osobami zainteresowanymi zatrudnieniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi wykwalifikowanych pracowników zespołu. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Gent, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przejrzenia umieszczonych tam propozycji.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od kilkunastu lat pomaga profesjonalistom z Polski w błyskawicznym znalezieniu pracy w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są przede wszystkim fachowcy z szeroką wiedzą oraz umiejętnościami. Odpowiednie kompetencje przyszłych pracowników umożliwiają nam łatwe wybranie dla nich najkorzystniejszych ofert, a następnie odesłanie chętnych do firm, które oczekują rzetelnych pracowników. Przykładamy wszelkich starań, aby organizowany naszymi siłami proces rekrutacyjny okazał się satysfakcjonujący dla obu stron – przyszłych zatrudnionych oraz pracodawców.

Dostępne na witrynie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje skierowane do osób, które są gotowe na zarobek w Gent tak szybko, jak to możliwe. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zapraszamy do wysłania nam swojego CV – skontaktujemy się w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Gent z kwaterunkiem

Polecane przez nas oferty stanowią sprawdzone propozycje zarobkowania w uznanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane zatrudnienie to w stu procentach legalna praca w Gent, dostępna po przejściu konkretnych procedur rekrutacyjnych oraz sfinalizowaniu niezbędnych formalności. Chcemy podkreślić, że zapewniamy chętnym do pracy w Belgii kompleksowe wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych wiążących się z przenosinami do Belgii na czas pracy. To samo dotyczy zakwaterowania. Staramy się, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób leżało w rozsądnej odległości od przedsiębiorstwa, jak również aby warunki pobytu były co najmniej zadowalające.

To nie wszystkie tematy, w jakich możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, ponadto załatwiamy świadczenia socjalne. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które dzięki nam znalazły zatrudnienie w Gent, czuły się swobodnie w trakcie pobytu w Belgii.

Kusząca praca w Gent

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w Gent, wystarczy teraz dołączyć do ponad 3 tysięcy ludzi, którzy odezwali się do nas z planami rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na chętnych czeka atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, stosowna stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

U nas znajdziesz najnowsze oferty pracy w Gent. Gorąco zapraszamy do przeanalizowania pełnej listy ogłoszeń i wytypowania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Gent

APLIKUJ