Praca Genk, oferty pracy w Genk, Praca w Genk od zaraz - link2europe.pl

Praca w Genk

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Genk:

Praca w Genk od zaraz

Link2Europe to renomowane biuro pracy z wieloletnim doświadczeniem. Jego aktywność skupia się na pośrednictwie pomiędzy osobami zainteresowanymi zatrudnieniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi kompetentnych pracowników zespołu. Na naszej stronie wyszukasz aktualne oferty pracy w Genk, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Namawiamy do przeczytania opublikowanych propozycji.

Czytaj więcej

Nasza firma to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od wielu lat służy pomocą profesjonalistom z Polski w sprawnym znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. W kręgu zainteresowań Link2Europe znajdują się głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz umiejętnościami. Wysokie kompetencje kandydatów umożliwiają nam łatwe wyszukanie dla nich najkorzystniejszych ofert, a w kolejnym kroku przekierowanie chętnych do firm, które oczekują rzetelnych pracowników. Staramy się, aby organizowany naszymi siłami proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – przyszłych zatrudnionych oraz przedsiębiorstw.

Widoczne na stronie Link2Europe ogłoszenia o pracę to propozycje przeznaczone dla osób, które są gotowe na zarobek poza Polską tak szybko, jak się da. Po zakończeniu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zachęcamy do przesłania nam swojego CV – skontaktujemy się w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Genk z kwaterunkiem

Polecane przez nas ogłoszenia stanowią sprawdzone propozycje zarabiania w renomowanych belgijskich firmach. Proponowane warianty zatrudnienia to stuprocentowo legalna praca w Genk, dostępna po zakończeniu konkretnych procedur rekrutacyjnych i sfinalizowaniu niezbędnych formalności. Pragniemy podkreślić, że gwarantujemy kandydatom pełne wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych wiążących się z przenosinami do Belgii na czas pracy. To samo dotyczy zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników było zlokalizowane w rozsądnej odległości od przedsiębiorstwa, a także aby warunki pobytu były co najmniej zadowalające.

To nie wszystkie kwestie, w których możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, ponadto załatwiamy pieniądze z funduszu socjalnego. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które dzięki Link2Europe znalazły zatrudnienie w Genk, czuły się swobodnie w trakcie pobytu w Belgii.

Kusząca praca w Genk

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w Genk, trzeba teraz pójść za przykładem ponad 3 tysięcy ludzi, którzy napisali do nas z chęcią rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na chętnych czeka atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane raz w tygodniu, stosowna stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz szereg innych udogodnień.

U nas zobaczysz najnowsze oferty pracy w Genk. Gorąco zapraszamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wytypowania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Genk

APLIKUJ