Praca Diest, oferty pracy w Diest, Praca w Diest od zaraz - link2europe.pl

Praca w Diest

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Diest:

parallax background

Mechanik wózków widłowych

Miejsce pracy: Belgia - Diest

Opis stanowiska: a) praca na hali w zakresie utrzymania floty wózków widłowych w dobrym stanie technicznym b) naprawa i konserwacja wózków widłowych: przednich, wysokiego składowania, teleskopowych c) montaż podzespołów wózków widłowych

Aplikuj

Praca w Diest od dziś

Link2Europe to profesjonalne biuro pracy z wieloletnim doświadczeniem. Jego działalność skupia się na pośrednictwie między osobami zainteresowanymi zarobkowaniem w Belgii a zagranicznymi firmami poszukującymi kompetentnych pracowników personelu. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Diest, belgijskiej miejscowości znajdującej się w prowincji Flandria Wschodnia. Namawiamy do przejrzenia opublikowanych ogłoszeń.

Czytaj więcej

Nasza firma to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od wielu lat pomaga profesjonalistom z Polski w błyskawicznym znalezieniu pracy w belgijskich spółkach.  Przedmiotem zainteresowań Link2Europe są głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz zdolnościami. Wysokie kompetencje przyszłych pracowników umożliwiają nam łatwe wybranie dla nich najkorzystniejszych opcji, a później odesłanie chętnych do firm, które oczekują rzetelnych pracowników. Dążymy do tego, aby organizowany naszymi siłami proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – przyszłych zatrudnionych i przedsiębiorstw.

Opublikowane na portalu Link2Europe ogłoszenia o pracę to propozycje przeznaczone dla osób, które są zdecydowane na zatrudnienie w Belgii tak szybko, jak to możliwe. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty zatrudnienia natychmiast. Zachęcamy do przesłania nam swojego CV – skontaktujemy się w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Diest z kwaterunkiem

Przygotowane przez nas oferty stanowią wiarygodne propozycje zarabiania w renomowanych belgijskich spółkach. Proponowane zatrudnienie to w stu procentach legalna praca w Diest, możliwa do zdobycia po zakończeniu konkretnych procedur rekrutacyjnych i dopięciu wszelkich formalności. Chcemy podkreślić, że zapewniamy kandydatom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Pomagamy między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych wiążących się z przenosinami do Belgii na okres pracy. To samo dotyczy kwaterunku. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników znajdowało się niezbyt daleko od firmy, a także aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie zagadnienia, w jakich możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco wpływają na komfort życia, ponadto załatwiamy świadczenia socjalne. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które dzięki Link2Europe znalazły zatrudnienie w Diest, czuły się bezpiecznie podczas pobytu poza krajem.

Atrakcyjna praca w Diest

Jeżeli zaintrygowała Cię oferta pracy w Diest, pozostaje jedynie pójść za przykładem ponad 3 tysięcy kandydatów, którzy zgłosili się do nas z planami dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na chętnych czeka satysfakcjonujące wynagrodzenie (wypłacane raz w tygodniu, należyta stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, opieka polskiego koordynatora oraz szereg innych udogodnień.

U nas znajdziesz najnowsze oferty pracy w Diest. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną listą ogłoszeń i wyboru propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Diest

APLIKUJ