Praca Buggenhout, oferty pracy w Buggenhout, Praca w Buggenhout od zaraz - link2europe.pl

Praca w Buggenhout

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Buggenhout:

parallax background

Spawacz-monter

Miejsce pracy: Belgia - Buggenhout

Opis stanowiska: a) produkcja dużych konstrukcji metalowych (zarówno produkcja masowa, jak i realizacja zmówień klientów indywidualnych), b) przygotowanie elementów do spawania, c) spawanie półautomatem oraz TIG w oparciu o plany/rysunki techniczne, d) kontrola jakości wykonanych spawów, e) praca zgodnie z przydzielonym harmonogramem pracy, f) sporadycznie, praca z wykorzystaniem wózka widłowego, g) praca na samodzielnym stanowisku, na hali.

Aplikuj

Praca w Buggenhout od dziś

Link2Europe to profesjonalne biuro pracy z dużym stażem na rynku. Jego aktywność skupia się na pośredniczeniu pomiędzy ludźmi zainteresowanymi zatrudnieniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi wykwalifikowanych członków zespołu. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Buggenhout, belgijskiej miejscowości znajdującej się w prowincji Flandria Wschodnia. Zapraszamy do przeczytania opublikowanych ogłoszeń.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja pracy, która od kilkunastu lat służy pomocą specjalistom z Polski w sprawnym znalezieniu pracy w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są przede wszystkim fachowcy z szeroką wiedzą oraz zdolnościami. Wysokie kompetencje kandydatów umożliwiają nam łatwe wyszukanie dla nich najlepszych opcji, a w kolejnym etapie odesłanie chętnych do firm, które oczekują sprawdzonych pracowników. Staramy się, aby przeprowadzany naszymi siłami proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – kandydatów i firm.

Dostępne na portalu Link2Europe ogłoszenia o pracę to propozycje przeznaczone dla osób, które są gotowe na zarobek w Belgii tak szybko, jak się da. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można rozpocząć realizowanie zleceń m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty stanowisk do obsadzenia od zaraz. Zachęcamy do przesłania nam swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Buggenhout z zakwaterowaniem

Polecane przez nas oferty stanowią sprawdzone propozycje zarobkowania w renomowanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane warianty zatrudnienia to w stu procentach legalna praca w Buggenhout, możliwa do otrzymania po przejściu ściśle określonych procedur rekrutacyjnych oraz dopełnieniu niezbędnych formalności. Chcemy podkreślić, że zapewniamy kandydatom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Pomagamy między innymi w załatwianiu kwestii organizacyjnych związanych z przenosinami do Belgii na okres pracy. Takie same warunki dotyczą zakwaterowania. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób leżało niezbyt daleko od przedsiębiorstwa, a także aby warunki pobytowe były co najmniej zadowalające.

To nie wszystkie zagadnienia, w jakich możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, ponadto załatwiamy środki z funduszu socjalnego. To ma dla nas ogromne znaczenie, aby osoby, które dzięki nam znalazły zatrudnienie w Buggenhout, czuły się bezpiecznie podczas pobytu za granicą.

Kusząca praca w Buggenhout

Jeżeli zainteresowała Cię oferta pracy w Buggenhout, należy teraz zrobić to, co ponad 3 tysięcy kandydatów, którzy napisali do nas z planami dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na chętnych czeka godziwe wynagrodzenie (wypłacane raz na tydzień, stosowna stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, opieka polskiego koordynatora oraz szereg innych udogodnień.

Na naszym portalu wyszukasz najnowsze oferty pracy w Buggenhout. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną listą ogłoszeń i wyboru propozycji, która w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Buggenhout

APLIKUJ