Praca Bruksela, oferty pracy w Brukseli, Praca w Brukseli od zaraz - link2europe.pl

Praca w Brukseli

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Brukseli:

parallax background

Wulkanizator/ Sezonowa wymiana opon

Miejsce pracy: Belgia - Bruksela

Opis stanowiska: Praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii, a) wymiana opon letnich na zimowe – praca w szybkim tempie, b) kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika, c) demontaż kół oraz opon z felg, d) wyważanie kół, e)obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie, f) obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie), g) praca zespołowa

Aplikuj

Praca w Brukseli od zaraz

Link2Europe to renomowane biuro pracy z dużym doświadczeniem. Jego aktywność skupia się na pośredniczeniu między osobami zainteresowanymi zatrudnieniem w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi kompetentnych członków zespołu. Na naszej stronie wyszukasz aktualne oferty pracy w Brukseli, belgijskiej miejscowości znajdującej się w prowincji Flandria Wschodnia. Zapraszamy do przejrzenia umieszczonych tam propozycji.

Czytaj więcej

Nasza firma to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od wielu lat pomaga profesjonalistom z Polski w sprawnym znalezieniu pracy w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są głównie fachowcy z szeroką wiedzą oraz zdolnościami. Odpowiednie kompetencje kandydatów pozwalają nam na bezproblemowe wyszukanie dla nich najlepszych wariantów, a w kolejnym kroku przekierowanie chętnych do firm, które oczekują rzetelnych pracowników. Przykładamy wszelkich starań, aby przeprowadzany przez nas proces rekrutacyjny okazał się satysfakcjonujący dla obu stron – kandydatów oraz pracodawców.

Opublikowane na portalu Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje skierowane do osób, które są zdecydowane na zatrudnienie w Brukseli w możliwie krótkim czasie. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty zatrudnienia od zaraz. Zapraszamy do wysłania do nas swojego CV – nawiążemy kontakt w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Brukseli z zakwaterowaniem

Przygotowane przez nas ogłoszenia stanowią wiarygodne propozycje zarabiania w renomowanych belgijskich firmach. Proponowane zatrudnienie to stuprocentowo legalna praca w Brukseli, dostępna po przejściu ściśle określonych procedur rekrutacyjnych oraz dopełnieniu wszelkich formalności. Pragniemy podkreślić, że zapewniamy przyszłym pracownikom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na każdym etapie. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzką do Belgii na okres pracy. To samo dotyczy kwaterunku. Dbamy o to, aby miejsce noclegowe dla naszych pracowników było zlokalizowane w rozsądnej odległości od firmy, a także aby warunki pobytu były co najmniej zadowalające.

To nie wszystkie kwestie, w których możesz na nas liczyć. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, prócz tego załatwiamy pieniądze z funduszu socjalnego. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które dzięki Link2Europe znalazły zatrudnienie w Brukseli, czuły się bezpiecznie w trakcie pobytu za granicą.

Kusząca praca w Brukseli

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w Brukseli, należy jedynie zrobić to, co ponad 3 tysięcy kandydatów, którzy napisali do nas z chęcią rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na chętnych czeka satysfakcjonujące wynagrodzenie (wypłacane raz w tygodniu, korzystna stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

U nas wyszukasz najnowsze oferty pracy w Brukseli. Serdecznie zapraszamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wytypowania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Brukseli

APLIKUJ