Praca Antwerpii, oferty pracy w Antwerpii, Praca w Antwerpii od zaraz - link2europe.pl

Praca w Antwerpii

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Antwerpii:

parallax background

Wulkanizator/ Sezonowa wymiana opon

Miejsce pracy: Belgia - Antwerpia

Opis stanowiska: Praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii, a) wymiana opon letnich na zimowe – praca w szybkim tempie, b) kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika, c) demontaż kół oraz opon z felg, d) wyważanie kół, e)obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie, f) obsługa magazynu-przechowalni opon (opcjonalnie), g) praca zespołowa

Aplikuj

Praca w Antwerpii od zaraz

Link2Europe to profesjonalne biuro pracy z wieloletnim stażem na rynku. Jego aktywność skupia się na pośrednictwie pomiędzy ludźmi zainteresowanymi pracą w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi kompetentnych pracowników kadry. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Antwerpii, belgijskiej miejscowości zlokalizowanej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przejrzenia opublikowanych propozycji.

Czytaj więcej

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja pracy, która od wielu lat pomaga profesjonalistom z Polski w szybkim znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach. Obiektem zainteresowań Link2Europe są przede wszystkim fachowcy z dużą wiedzą oraz zdolnościami. Wysokie kompetencje osób gotowych do podjęcia pracy umożliwiają nam łatwe wyszukanie dla nich najlepszych opcji, a w kolejnym etapie odesłanie chętnych do firm oczekujących godnych zaufania pracowników. Dążymy do tego, aby przeprowadzany przez nas proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – kandydatów oraz pracodawców.

Dostępne na witrynie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje skierowane do osób, które są zdecydowane na zatrudnienie poza Polską tak szybko, jak to możliwe. Po pozytywnym przejściu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Mamy liczne oferty stanowisk do obsadzenia od zaraz. Zapraszamy do przesłania do nas swojego CV – skontaktujemy się w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Antwerpii z kwaterunkiem

Przygotowane przez nas ogłoszenia stanowią sprawdzone propozycje zarobkowania w uznanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane zatrudnienie to stuprocentowo legalna praca w Antwerpii, możliwa do otrzymania po przejściu konkretnych procedur rekrutacyjnych i sfinalizowaniu wszelkich formalności. Pragniemy podkreślić, że zapewniamy chętnym do pracy w Belgii pełne wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Pomagamy między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych związanych z przenosinami do Belgii na czas pracy. Takie same warunki dotyczą zakwaterowania. Staramy się, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób było zlokalizowane w rozsądnej odległości od firmy, jak również, aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie zagadnienia, w jakich możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacząco podnoszą komfort życia, prócz tego załatwiamy świadczenia socjalne. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które dzięki Link2Europe znalazły zatrudnienie w Antwerpii, czuły się bezpiecznie w trakcie pobytu poza Polską.

Kusząca praca w Antwerpii

Jeżeli zaintrygowała Cię oferta pracy w Antwerpii, trzeba teraz pójść za przykładem ponad 3 tysięcy poprzedników, którzy odezwali się do nas z chęcią rozpoczęcia pracy na zlecenie belgijskiej firmy. Na chętnych czeka satysfakcjonujące wynagrodzenie (wypłacane raz w tygodniu, stosowna stawka godzinowa), dofinansowanie dojazdów, wsparcie polskiego koordynatora oraz wiele innych udogodnień.

Na naszym portalu wyszukasz najnowsze oferty pracy w Antwerpii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną listą ogłoszeń i wytypowania propozycji, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Antwerpii

APLIKUJ