Spawacz
parallax background
 

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Spawacz TIG/MIG

Miejsce pracy: Roeselare

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało spawanie części metalowych szaf, elementów do sprężarek oraz zbiorników na olej i paliwo do maszyn. W zależności od Twoich umiejętności, możesz spawać cienkie blachy metodą MIG lub grubsze blachy (INOX) metodą TIG. Praca wykonywana jest na hali. Inne zadania na tym stanowisku to piaskowanie oraz szlifowanie/polerowanie metalowych elementów. Ważne abyś potrafił czytać rysunek techniczny.

Aplikuj

Spawacz monter

Miejsce pracy: Lier

Jeśli bez problemu potrafisz rozszyfrować czym jest PA (1G) lub (1F/1G), wiesz na czym polega spawanie metodą boczną i okapową, posiadasz doświadczenie w spawaniu metodami 135 i 136, wybierz tę ofertę. Certyfikat jest nieobowiązkowy, aczkolwiek mile widziany. Pracując na tym stanowisku, będziesz montował, na podstawie rysunków technicznych, elementy do cystern, autobusów i naczep (sczepianie i spawanie MIG MAG). Dodatkowo do twoich obowiązków naleć będzie cięcie i szlifowanie części metalowych. Po wdrożeniu w nowy zakres obowiązków, praca będzie odbywać się w systemie dwuzmianowym.

Aplikuj

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Evergem/Belzele

Jeśli niedawno ukończyłeś kurs spawania MIG MAG i/lub znasz się na spawaniu tą metodą, a także nie jest Ci obce cięcie, gięcie i montowanie elementów metalowych, ta praca jest dla Ciebie. Będziesz uczestniczyć w procesie produkcji maszyn i narzędzi wykorzystywanych m.in. w rolnictwie. Wszystkie etapy pracy, oprócz malowania, są wykonywane na hali.

Aplikuj

Spawacz 136 i 138

Miejsce pracy: Eeklo

Jeśli masz doświadczenie przy spawaniu grubej stali i znasz normy ISO 9606-1, oferujemy pracę na hali przy spawaniu elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (konstrukcje pod budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne). Certyfikaty nie są wymagane, ale musisz mieć minimum 5-letnie doświadczenie w spawaniu metodami 136 i 138 w pozycjach PF, PA, PE oraz posługiwać się z rysunkiem technicznym.

Aplikuj

Monter/Spawacz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Zwevegem

Jeżeli jesteś monterem konstrukcji i potrafisz spawać półautomatem, wybierz tę ofertę. Praca zwykle odbywa się na budowie, na zewnątrz. Do zadań należy montaż konstrukcji stalowych (budynki, wiaty, hale). Jest to praca na podstawie rysunku technicznego oraz pod nadzorem kierownika zespołu.

Aplikuj
APLIKUJ