Praca Hasselt, oferty pracy w Hasselt, Praca w Hasselt od zaraz - link2europe.pl

Praca w Hasselt

 

Najnowsze ogłoszenia pracy w Hasselt:

Praca w Hasselt od dziś

Link2Europe to profesjonalne biuro pracy z dużym stażem na rynku. Jego aktywność skupia się na pośredniczeniu pomiędzy osobami zainteresowanymi pracą w Belgii a zagranicznymi przedsiębiorstwami poszukującymi wykwalifikowanych pracowników personelu. Na naszym portalu wyszukasz aktualne oferty pracy w Hasselt, belgijskiej miejscowości leżącej w prowincji Flandria Wschodnia. Zachęcamy do przeczytania opublikowanych ogłoszeń.

Nasze przedsiębiorstwo to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która od kilkunastu lat służy pomocą profesjonalistom z Polski w szybkim znalezieniu zatrudnienia w belgijskich spółkach.  Przedmiotem zainteresowań Link2Europe są przede wszystkim fachowcy z dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Odpowiednie kompetencje osób gotowych do podjęcia pracy pozwalają nam na łatwe wyszukanie dla nich najkorzystniejszych ogłoszeń, a w kolejnym etapie przekierowanie chętnych do firm, które oczekują rzetelnych pracowników. Staramy się, aby przeprowadzany przez nas proces rekrutacyjny kończył się zadowoleniem obu stron – kandydatów i firm.

Opublikowane na stronie Link2Europe ogłoszenia o pracę to opcje przeznaczone dla osób, które są zdecydowane na zarobek poza Polską tak szybko, jak to możliwe. Po zakończeniu rekrutacji można zacząć realizowanie zleceń w Belgii m.in. jako elektryk, operator spycharki, spawacz czy monter rurociągów. Przygotowaliśmy liczne oferty stanowisk do obsadzenia od zaraz. Zapraszamy do przesłania do nas swojego CV – skontaktujemy się w celu zaproszenia do rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Hasselt z kwaterunkiem

Polecane przez nas oferty stanowią wiarygodne propozycje zarabiania w renomowanych belgijskich przedsiębiorstwach. Proponowane warianty zatrudnienia to w stu procentach legalna praca w Hasselt, możliwa do otrzymania po zakończeniu konkretnych procedur rekrutacyjnych oraz finalizacji wszelkich formalności. Chcielibyśmy podkreślić, że zapewniamy przyszłym pracownikom kompleksowe wsparcie oraz pomoc na wszystkich etapach. Służymy pomocą między innymi w załatwianiu spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzką do Belgii na czas pracy. Takie same warunki dotyczą zakwaterowania. Staramy się, aby miejsce noclegowe dla współpracujących z nami osób leżało w rozsądnej odległości od firmy, a także aby warunki pobytu zapewniały spokojny wypoczynek po godzinach.

To nie wszystkie kwestie, w jakich możesz otrzymać nasze wsparcie. Pomagamy klientom w szeregu aspektów, które znacznie wpływają na komfort życia, prócz tego załatwiamy środki z funduszu socjalnego. To dla nas bardzo ważne, aby osoby, które poprzez Link2Europe znalazły zatrudnienie w Hasselt, czuły się swobodnie podczas pobytu poza krajem.

Atrakcyjna praca w Hasselt

Jeżeli zaciekawiła Cię oferta pracy w Hasselt, pozostaje w tej sytuacji dołączyć do ponad 3 tysięcy kandydatów, którzy napisali do nas z chęcią dołączenia do zespołu belgijskiej firmy. Na zdecydowanych czeka kuszące wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo, dobra stawka godzinowa), dopłaty do dojazdów, opieka polskiego koordynatora oraz mnóstwo innych udogodnień.

U nas zobaczysz najnowsze oferty pracy w Hasselt. Serdecznie zapraszamy do analizy pełnej listy ogłoszeń i wyboru propozycji, która w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zobacz wszystkie ogłoszenia w kategorii: praca w Belgii.

Lokalizacja praca w Hasselt

APLIKUJ