Technik Belgia, praca technik, oferty pracy technik w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Technik w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Technik - narzędziowiec

Miejsce pracy: Wondelgem

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należała konserwacja i bieżąca naprawa pomp oraz drobnych narzędzi budowlanych. Proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości. Dokonywanie okresowych przeglądów narzędzi. Praca przy różnych projektach budowlanych realizowanych przez pracodawcę.

Aplikuj

Praca dla technika w Belgii

Czytaj więcej

Praca dla technika w Belgii – to się opłaca!

Belgia oferuje Polakom wiele możliwości zawodowych. Proponuje stanowiska zarówno szeregowym pracownikom różnych branż, jak i specjalistom. Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza praca dla inżyniera albo technika w Belgii. Stanowiska te wiążą się z bardzo dobrymi zarobkami oraz licznymi pozapłacowymi benefitami. Godzinowa stawka technika-narzędziowca to minimum 15 euro na początek. Zarobki zależą od posiadanego doświadczenia oraz okresu pracy w przedsiębiorstwie. Specjalista jest legalnie zatrudniany na belgijskich warunkach. Ponadto technik może liczyć także na dodatek wakacyjny, premię roczną, płatne święta, jak również dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy. Ewentualne nadgodziny są płatne dodatkowo. Technik w Belgii zatrudniany poprzez Link2Europe otrzymuje ponadto profesjonalną opiekę polskiego koordynatora. Nasza firma pomaga w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego oraz dopełnieniu niezbędnych formalności związanych z wyjazdem. Termin wyjazdu jest zawsze uzgadniany z kandydatem, aby w pełni dopasować go do możliwości i potrzeb przyszłego pracownika. Oferujemy też możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego oraz skorzystania z firmowego zakwaterowania w atrakcyjnej cenie.

Oferty pracy dla technika w Belgii – co znajdziesz na Link2Europe?

W naszym serwisie prezentujemy wyłącznie aktualne oraz legalne ogłoszenia o pracę dla techników i inżynierów. Szczegółowo przedstawiamy profity czekające na pracowników, a także wymagania dotyczące zatrudnienia na wspomnianych stanowiskach. W przypadku dodatkowych pytań w kwestii ogłoszeń zapraszamy do kontaktu. Aby podjąć zatrudnienie jako technik albo inżynier w Belgii, należy spełnić określone wymagania. Dotyczą one m.in. konieczności posiadania odpowiedniego wykształcenia technicznego, doświadczenia branżowego i prawa jazdy kategorii B. Praca za granicą na tych stanowiskach wymaga od pracowników również bardzo dobrej znajomości języka angielskiego albo francuskiego. Dodatkowymi atutami są m.in. certyfikaty VCA.

APLIKUJ