Spawacz Belgia, oferty pracy dla spawacza w Belgii, praca spawacz - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy spawacz w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Spawacz TIG/MIG

Miejsce pracy: Roeselare

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało spawanie części metalowych szaf, elementów do sprężarek oraz zbiorników na olej i paliwo do maszyn. W zależności od Twoich umiejętności, możesz spawać cienkie blachy metodą MIG lub grubsze blachy (INOX) metodą TIG. Praca wykonywana jest na hali. Inne zadania na tym stanowisku to piaskowanie oraz szlifowanie/polerowanie metalowych elementów. Ważne abyś potrafił czytać rysunek techniczny.

Aplikuj

Spawacz monter

Miejsce pracy: Lier

Jeśli bez problemu potrafisz rozszyfrować czym jest PA (1G) lub (1F/1G), wiesz na czym polega spawanie metodą boczną i okapową, posiadasz doświadczenie w spawaniu metodami 135 i 136, wybierz tę ofertę. Certyfikat jest nieobowiązkowy, aczkolwiek mile widziany. Pracując na tym stanowisku, będziesz montował, na podstawie rysunków technicznych, elementy do cystern, autobusów i naczep (sczepianie i spawanie MIG MAG). Dodatkowo do twoich obowiązków naleć będzie cięcie i szlifowanie części metalowych. Po wdrożeniu w nowy zakres obowiązków, praca będzie odbywać się w systemie dwuzmianowym.

Aplikuj

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Evergem/Belzele

Jeśli niedawno ukończyłeś kurs spawania MIG MAG i/lub znasz się na spawaniu tą metodą, a także nie jest Ci obce cięcie, gięcie i montowanie elementów metalowych, ta praca jest dla Ciebie. Będziesz uczestniczyć w procesie produkcji maszyn i narzędzi wykorzystywanych m.in. w rolnictwie. Wszystkie etapy pracy, oprócz malowania, są wykonywane na hali.

Aplikuj

Spawacz 136 i 138

Miejsce pracy: Eeklo

Jeśli masz doświadczenie przy spawaniu grubej stali i znasz normy ISO 9606-1, oferujemy pracę na hali przy spawaniu elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (konstrukcje pod budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne). Certyfikaty nie są wymagane, ale musisz mieć minimum 5-letnie doświadczenie w spawaniu metodami 136 i 138 w pozycjach PF, PA, PE oraz posługiwać się z rysunkiem technicznym.

Aplikuj

Monter/Spawacz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Zwevegem

Jeżeli jesteś monterem konstrukcji i potrafisz spawać półautomatem, wybierz tę ofertę. Praca zwykle odbywa się na budowie, na zewnątrz. Do zadań należy montaż konstrukcji stalowych (budynki, wiaty, hale). Jest to praca na podstawie rysunku technicznego oraz pod nadzorem kierownika zespołu.

Aplikuj

Oferty pracy dla spawacza w Belgii

W tej kategorii czekają na Ciebie zawsze aktualne, atrakcyjne oferty pracy dla spawacza w Belgii. Każde z ogłoszeń jest przez nas weryfikowane, dzięki czemu zyskujesz pewność, że firmy poszukujące spawaczy za naszym pośrednictwem to godni zaufania partnerzy biznesowi. Wśród pojawiających się na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz m.in. oferty pracy dla spawaczy TIG/MAG, monterów czy spawaczy konstrukcji stalowych. Zapewniamy dostęp do ofert z różnych miast i regonów kraju, co pozwoli Ci znaleźć pracę blisko miejsca zamieszkania. Interesuje Cię praca jako spawacz w Belgii? Koniecznie przeczytaj najważniejsze informacje.

 

Praca dla spawacza – czy Belgia to dobre miejsce do pracy?

Choć największa liczba Polaków nadal poszukuje zatrudnienia w krajach takich jak Niemcy, Francja czy Wielka Brytania, z całą pewnością, planując wyjazd „za chlebem”, warto zainteresować się również belgijskim rynkiem pracy. Kierunek ten daje gwarancję stabilnego zatrudnienia oraz atrakcyjnych warunków pracy i płacy. Każdego roku przekonują się o tym rodacy, którzy za namową znajomych lub pod wpływem pozytywnych opinii o belgijskich pracodawcach decydują się na wyjazd właśnie do tego kraju. Szczególnym powodzeniem cieszy się praca w branży budowlanej, spawalnictwo, czy prace sezonowe. Średnie zarobki w Belgii kształtują się na poziomie 3500 euro, co z pewnością stanowi atrakcyjną alternatywę dla pracy w Polsce.

 

Spawacz w Belgii – kto może zostać spawaczem?

Od lat praca dla spawacza postrzegana jest jako atrakcyjne i bardzo stabilne źródło zatrudnienia. Firmy zatrudniające specjalistów, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, dbają o kadry, oferując im liczne dodatkowe benefity. Warto jednak zdać sobie sprawę z faktu, iż jest to zawód wymagający dobrego zdrowia, wysokiej sprawności i koordynacji ruchowej, a także precyzji, dokładności i zdolności manualnych. Bardzo ważnym atutem dobrego spawacza jest również doskonały wzrok. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, należy stwierdzić, że oferty pracy dla spawaczy to z pewnością propozycje adresowane do osób zdrowych i sprawnych. Nie bez znaczenia są również umiejętności – dobry spawacz musi cały czas się dokształcać, by być na bieżąco ze zmieniającymi się technologiami.

 

Praca jako spawacz a zarobki

Jeśli chodzi o dochody spawaczy, Belgia zalicza się do tych krajów w Europie, w których specjaliści zarabiają najwięcej. Doświadczony spawacz w Belgii może liczyć na 22 euro za godzinę, co daje nawet 4000 euro miesięcznie. Podobnie jest w innych państwach zachodniej Europy, dzięki czemu praca dla spawacza za granicą zalicza się do najczęściej wyszukiwanych ogłoszeń.

Na naszej stronie Link2Europe znajdziesz aktualne oferty pracy w kategorii: zatrudnię spawacza. Sprawdź, jakie propozycje mają dla Ciebie belgijscy pracodawcy i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko. W każdej chwili możesz również się z nami skontaktować, by uzyskać szczegółowe informacje przydatne w procesie ubiegania się o zatrudnienie w Belgii. Pamiętaj, że pomagamy na każdym etapie rekrutacji – załatwimy z Tobą wszystkie formalności i pomożemy znaleźć najlepsze zakwaterowanie. Z nami znajdziesz swoją wymarzoną i legalną pracę za granicą ze wszystkimi świadczeniami!

APLIKUJ