Praca na kontrakt w Belgii, praca w Belgii na kontrakt - link2europe.pl

Praca sezonowa w Belgii

Praca sezonowa w Belgii – najpopularniejsze oferty

Praca sezonowa za granicą dla wielu osób jest sposobem na podratowanie domowego budżetu. Wyjazd na kilka miesięcy do wielu państw zachodniej Europy pozwala na zarobek kilkukrotnie wyższy niż w naszym kraju. Rozłąka z bliskimi na okres wakacji czy paru tygodni w roku nie jest tak uciążliwa, jak wyjazd na stałe. Tym bardziej, jeśli praca jest godnie wynagradzana.

W Belgii co roku widoczne jest zapotrzebowanie na pracowników z branży ogrodniczej. Sadzenie storczyków czy inne prace ogrodnicze wykonywane są tylko w wybranym okresie, co zmusza właścicieli do szukania pracowników za granicą. Spore zainteresowanie pracownikami z naszego kraju wykazują także przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej. Operatorzy wózków, czy specjaliści mechanicy zawsze są mile widziani. Jeśli potrzebna Ci praca sezonowa od zaraz, możesz poszukać ofert na stronie pośrednika Link2Europe.

 

Oferty pracy sezonowej w Belgii – dlaczego warto skorzystać z Link2Europe

Wyjazd do pracy za granicę zawsze jest obarczony ryzykiem. Nowe otoczenie i częste problemy z komunikacją powodują problemy. Taką niepewność mogą wykorzystywać nieuczciwi pośrednicy. Tymczasem praca sezonowa w Belgii za pośrednictwem Link2Europe organizowana jest na profesjonalnych zasadach. Pracownicy dobierani są na konkretne stanowiska, do których pasują ich umiejętności i doświadczenie zawodowe. Dzięki temu doskonale wiesz, co będziesz robił na miejscu i jakich warunków możesz oczekiwać na danym stanowisku.

Oferty pracy sezonowej w Belgii są bardzo zróżnicowane, dlatego z pomocy Link2Europe skorzystało już kilka tysięcy osób. Tajemnicą sukcesu agencji jest współpraca z firmami w Belgii i całej Europie. Bezpośredni kontakt sprawia, że pracownicy trafiają w pewne miejsce. Mogą także oczekiwać wynagrodzenia na poziomie pracowników rodzimych. Dodatkowo przedstawiciele agencji są w stanie zorganizować kwaterę na miejscu i oferują pomoc we wdrożeniu się w nowe okoliczności. Koncentracja na kliencie sprawia, że z usług zadowoleni są niemal wszyscy klienci firmy.

 

Wulkanizator/ Sezonowa wymiana opon

Miejsce pracy: Belgia - Antwerpia; Bruksela

Możemy Ci zaoferować:
  • legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej.
  • super stawkę godzinowa 13,86€ brutto/h.
  • stawkę godzinowa dla powracających pracowników 15,25€ brutto/h.
  • zwrot kosztów transportu do Belgi do wysokości 125,00€ miesięcznie.
  • dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku).
  • pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin.
  • możliwość korzystania z zakwaterowania oferowanego przez firmę – koszt 85€/tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 7.50 € miesięcznie.
  • APLIKUJ