Order picker Belgia, praca Order picker, oferty pracy Order picker w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Order picker w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Praca dla order picker w Belgii

Czytaj więcej

Belgia to nie tylko piękny, ale również wysoko rozwinięty kraj, w którym często pojawiają się ogłoszenia o pracę dla osób z zagranicy. Warunki oferowane przez pracodawców zachęcają, aby przynajmniej na kilka miesięcy udać się tam w celach zarobkowych. Praca w charakterze order picker w Belgii niejednej osobie pozwoliła spełnić marzenia o satysfakcjonującym zatrudnieniu.

Praca za granicą jako sposób na życie

Wiele osób wybiera pracę za granicą jako sposób na krótkotrwałe podreperowanie swojego budżetu. Wyjazd koncentrujący się na znalezieniu dobrze płatnej pracy pomaga zintensyfikować wysiłki zmierzające do lepszego bytu. Wypłata otrzymywana w euro pozwala aż czterokrotnie zwiększyć zarobki w porównaniu z polskimi. Tym sposobem w krótkim czasie można zarobić więcej niż w Polsce i zrealizować większość swoich finansowych celów. Część osób decyduje się jednak zostać w Belgii na stałe. Podjęciu tej decyzji może sprzyjać dobre, stabilne zatrudnienie, miła atmosfera i praca, która przynosi wiele satysfakcji.

Praca order picker w Belgii

Praca order picker to idealne zajęcie dla osób, które wykazują się takimi cechami osobowości jak sumienność, uczciwość, doskonała organizacja oraz dokładność. Polega na kompletowaniu i pakowaniu zamówień dla firm oraz osób prywatnych w magazynie konkretnej firmy wysyłkowej. W obecnych czasach, gdy bardzo wiele osób korzysta z zakupów internetowych, przybywa coraz więcej tego typu ofert pracy, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Miejscem wykonywania zadań order pickera jest magazyn, po którym pracownik przemieszcza się, poszukując produktów wskazanych przez skaner lub system głosowy pick by voice, używanych dla sprawniejszego przeczesywania zasobów.

Oferty pracy order picker w Belgii

Wybierające się do Belgii osoby sprawne fizycznie, zorganizowane i przynajmniej w podstawowym stopniu znające język angielski mogą z powodzeniem aplikować o pracę w którymś z zakładów produkcyjnych z wielu różnych branż. Oferty pracy order picker w Belgii umieszczane na różnych portalach ogłoszeniowych pozwalają zorientować się co do wymagań stawianych kandydatom oraz warunków wykonywania pracy. W niektórych miejscach pracy dodatkowym atutem może być posiadanie własnego samochodu, umiejętność obsługiwania wózków widłowych czy znajomość języka francuskiego. W większości praca jest dwuzmianowa, dlatego trzeba mieć na uwadze gotowość do działania w takim trybie. W tym zawodzie można liczyć na pensję wysokości około 13-16 euro za godzinę. Wyjazdów do Belgii w celach zarobkowych podejmują się nie tylko osoby młode, ale również doświadczeni i dojrzali kandydaci, których skusiła dobra oferta i wysokie zarobki.

Praca w Belgii a pomoc Link2Europe

Pamiętaj, że Link2Europe pomaga we wszystkich formalnościach – od zorganizowania wyjazdu, po zakwaterowanie służbowe, profesjonalne doradztwo podatkowe i bankowe czy ubezpieczenie i świadczenia rodzinne. Jesteśmy na miejscu, po to, aby pomóc Ci na każdym etapie rekrutacji i podczas pobytu w Belgii. Możesz się do nas zwrócić z każdym problemem. Zapraszamy do kontaktu!

APLIKUJ