Operator maszyn Belgia, oferty pracy dla operatora maszyn w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Operator maszyn w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Operator maszyn (tworzywa sztuczne)

Miejsce pracy: Buggenhout

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało wprowadzanie właściwych parametrów do maszyny, nadzór nad pracą maszyny i codzienna, profilaktyczna konserwacja. Kontrola jakości gotowego produktu, praca fizyczna (dostawa i rozładowanie surowców oraz sprzętu). Praca w systemie 3-zmianowym..

Aplikuj

Praca dla operatora maszyn w Belgii

Czytaj więcej

Operator maszyn w Belgii – zakres obowiązków oraz wymagania stanowiska

Umiejętność obsługi skomplikowanych maszyn budowlanych czy przemysłowych jest bardzo pożądana we wszystkich krajach Europy Zachodniej. Podobnie wygląda to w Belgii, która cechuje się dużym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników. Operator maszyn nie musi mieć dużego doświadczenia. Zazwyczaj wystarczy przepracowany rok lub dwa na podobnym stanowisku. Przebytą w Polsce praktykę można więc z łatwością przekuć na znacznie większe zarobki. W zależności od stanowiska wymagany jest inny zestaw umiejętności. Dla przykładu do produkcji drutu zbrojeniowego trzeba znać się na maszynach tnących, rozciągających, zgrzewających. Z kolei operator maszyn budowlanych musi mieć uprawnienia do obsługi wielozadaniowych nośników i podobnego osprzętu spotykanego w miejscach wznoszenia inwestycji. Na miejscu możesz liczyć na gruntowne przeszkolenie u pracodawcy. Dodatkowym warunkiem podjęcia pracy jest znajomość obcego języka. Najczęściej wymaga się znajomości angielskiego. Poza tym mile widziane są języki, którymi posługują się belgijscy pracodawcy, a więc francuski, niemiecki oraz niderlandzki. Oprócz tego od operatorów maszyn oczekuje się samodzielnej pracy na swoim stanowisku, szybkiego przyswajania nowych umiejętności oraz umiejętności czytania planów czy rysunków technicznych.

Świeże oferty pracy dla operatora maszyn w Belgii

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o naszych pracowników od początku aż do końca współpracy. Zainteresowani pracą na stanowisku operatora maszyn mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie transportu, zakwaterowania, podpisania uczciwej umowy, otrzymania belgijskiego zasiłku rodzinnego czy jakiejkolwiek innej kwestii. Znajdujący się na miejscu koordynator pomoże również w sytuacjach konfliktowych. Można się do niego zgłosić z każdym problemem. Dlaczego warto podjąć pracę jako operator maszyn produkcyjnych lub budowlanych w Belgii? Belgia znana jest z bardzo wysokiej kultury pracy oraz otwartości. Dlatego przyjezdni bardzo szybko odnajdują się w nowych realiach. Praca za granicą staje się więc komfortowa nawet dla tych, którzy się jej wcześniej obawiali. To także doskonała okazja do poznania belgijskiej kultury oraz podszkolenia języka. Konieczność komunikowania się z innymi ludźmi w obcej mowie szybko podniesie umiejętności językowe każdego, komu na tym zależy.

Jak wyglądają zarobki operatorów maszyn za granicą?

Wynagrodzenie jest kluczową motywacją osób szukających pracy za granicą. W Belgii obowiązuje euro i w tej walucie otrzymuje się wypłatę. Rozliczenie odbywa się w systemie tygodniowym. Poza atrakcyjną stawką (nawet kilkukrotnie większą niż w Polsce) można oczekiwać innego rodzaju korzyści, takich jak premia roczna czy dodatek wakacyjny. Trzeba też pamiętać o możliwości wzięcia dobrze płatnych nadgodzin (150% standardowej stawki). Wyślij swoje CV i aplikuj na stanowisko, które przyciągnie twoją uwagę. Z naszą pomocą zdobędziesz pracę w zawodzie, który będzie cię satysfakcjonował finansowo. Belgia jest krajem, który nieustannie poszukuje fachowców z całej Europy. Warto skorzystać z tego, co ma do zaoferowania.

APLIKUJ