Monter konstrukcji Belgia, praca monter rurociągów, oferty pracy monter w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Monter w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Monter wiat i zadaszeń

Miejsce pracy: Zele

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało wykopy i zalewanie fundamentów. Wiercenie punktów zaczepnych (kotwiczenie). Pomoc przy montażu: konstrukcji oraz zadaszeń wiat rowerowych i przystankowych, schodów, markiz i innych konstrukcji przygotowanych pod zamówienia klientów firmy. Pomoc w montażu pokryć dachowych i ściennych (blacha, drewno, tworzywa sztuczne, szkło, itp.) Praca w 2-3 osobowym zespole pod nadzorem kierownika.

Aplikuj

Praca dla montera w Belgii

Czytaj więcej

Monter konstrukcji w Belgii – na czym polega jego praca?

Zawód montera różni się w zależności od firmy, w której przyjdzie mu pracować. Ogółem polega on na przygotowywaniu oraz montowaniu konstrukcji w oparciu o dostarczone schematy. Inaczej jednak będzie wyglądać praca dla montera rurociągów, a inaczej przy składaniu drewnianych zadaszeń czy wiat. Różnica opiera się na obrabialnym materiale oraz narzędziach potrzebnych do wykonania zlecenia. Monter konstrukcji drewnianych zajmuje się przede wszystkim belkami, ale też płytami meblowymi, zadaszeniami czy zabudowami. Pracuje więc z użyciem narzędzi stolarskich. Z kolei monter konstrukcji stalowych może zostać oddelegowany do tworzenia rurociągów, wiat lub dużych struktur metalowych. W tym przypadku niezbędna jest umiejętność spawania. Niezależnie od specjalizacji, monterzy są chętnie witani w Belgii. Dotyczy to nawet osób z niewielką praktyką w zawodzie. Niemniej kilkuletnie doświadczenie może być wymagane w zależności od firmy, która poszukuje rąk do pracy. Warto jednak pamiętać, że monter nie powinien mieć przeciwwskazań do pracy na wysokości do 10 metrów. Poza tym powinien wykazywać wysoką motywację do wykonywania pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych oraz umiejętność pracy w zespole.

Atrakcyjne oferty pracy dla montera w Belgii

Aby uniknąć niepewnego zatrudnienia, warto skorzystać z bezpiecznego rozwiązania, jakim jest agencja pośrednictwa pracy. W naszym serwisie publikujemy wyłącznie zweryfikowane ogłoszenia od uczciwych pracodawców. Można więc mieć pewność, że zatrudnienie będzie stabilne oraz długoterminowe (choć istnieją również oferty dotyczące pracy sezonowej). Umowa podpisywana jest na belgijskich warunkach, co oznacza gwarantowane 38-40 godzin pracy w tygodniu, wypłacane co tydzień wynagrodzenie, a także możliwość wzięcia nadgodzin ze 150-procentową stawką podstawową. Belgia należy do krajów, w których każdy przyjezdny jest witany z otwartymi rękami. Nie stanowi przy tym oczywistego kierunku emigracji zarobkowej, więc nowe oferty pracy dla montera pojawiają się każdego dnia. Trudno mówić o przesyceniu rynku, który negatywnie odbiłby się na zarobkach. Jedynym ograniczeniem może być znajomość języka obcego. Zdecydowanie większość pracodawców (ale nie wszyscy) wymaga od zatrudnionych posługiwania się angielskim bądź francuskim w stopniu komunikatywnym. Język holenderski jest mile widziany. Praca za granicą może być doskonałą okazją do przećwiczenia swoich umiejętności komunikacji w obcej mowie lub nauczenia się jej od podstaw.

Ile zarabia monter wiat czy rurociągów w Belgii?

Belgijskie stawki są znacznie większe do polskich. Można zarobić nawet kilkakrotnie więcej pieniędzy niż w kraju. Dlatego też coraz więcej profesjonalistów decyduje się podjąć pracę za granicą. Oprócz standardowego wynagrodzenia pracownicy mogą liczyć na różnego rodzaju dodatki oraz premie, które raz w roku dodatkowo zasilą konto bankowe. Z naszą pomocą nie musisz też martwić się o drogie zakwaterowanie czy wyżywienie. Proponujemy skorzystanie z firmowego mieszkania oraz wyjątkowo atrakcyjnych bonów żywnościowych. Dbamy o to, aby nasi pracownicy wykonywali swój zawód w komfortowych warunkach. Jeśli interesuje cię praca jako monter zadaszeń, rurociągów czy dużych konstrukcji metalowych lub drewnianych, to sprawdź naszą bazę danych.

APLIKUJ