Praca mechanik samochodowy Belgia, oferty pracy dla mechanika samochodowego - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Mechanik samochodowy w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Mechanik samochodów

Miejsce pracy: Lochristi

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało naprawa samochodów różnych marek oraz dokonywanie przeglądu samochodów i diagnostyk.

Aplikuj

Praca dla mechanika samochodowego w Belgii

Czytaj więcej

Praca mechanik samochodowy w Belgii

Specjaliści z branży motoryzacyjnej są szczególnie poszukiwani przez pracodawców w krajach zachodnich. Belgia nie stanowi tu wyjątku. Kraj jest już od wielu lat otwarty na zagranicznych pracowników, zachęcając ich do przybycia atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz dobrymi warunkami zatrudnienia. Czego więc można spodziewać się, czytając ogłoszenie rozpoczynające się od słów „Zatrudnię mechanika w Belgii”? Mechanik pojazdów samochodowych zostaje zatrudniony na belgijskich warunkach. Może liczyć na bardzo dobre zarobki (stawka zostaje ustalona indywidualnie z kandydatem, a wypłata wydawana w tygodniowych transzach) oraz wiele dodatkowych benefitów, takich jak coroczna premia w wysokości 8-9% rocznych zarobków albo dodatek wakacyjny wynoszący kilkanaście procent rocznego wynagrodzenia. Ponadto specjalista zyskuje dofinansowanie dojazdów do pracy. Mechanik samochodowy ma również zapewnione płatne święta i możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania w korzystnej cenie. Pracownicy decydujący się na podjęcie zatrudnienia poprzez firmę Link2Europe mają także zapewnioną opiekę polskiego koordynatora w Belgii. Nasi specjaliści oferują profesjonalną pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego i zorganizowaniu opcjonalnego, dodatkowego ubezpieczenia. Terminy wyjazdu ustalamy zawsze z kandydatem, dopasowując datę do indywidualnych możliwości oraz potrzeb przyszłego pracownika.

Oferty pracy dla mechanika samochodowego w Belgii

Jeśli więc interesuje Cię dobrze płatna, legalna i ciekawa praca mechanika samochodowego w Belgii, zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą ofert. Wszystkie prezentowane w serwisie ogłoszenia są aktualne i legalne. Przedstawiamy w nich szczegółowo wymagania stawiane kandydatom, a także obowiązki zawodowe, które czekają na zatrudnionych. Dokładamy starań, by jak najdokładniej opisywać oferty, ale w przypadku dodatkowych pytań dotyczących pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Praca jako mechanik samochodowy a wymagania stanowiska

Jakie wymagania są stawiane kandydatom? Praca w warsztacie samochodowym w Belgii jest przeznaczona dla osób posiadających doświadczenie w tym zawodzie. Ponadto specjalista powinien wykazywać również dobrą znajomość języka angielskiego, ewentualnie francuskiego albo holenderskiego, a także cechować się skrupulatnością, dokładnością i spostrzegawczością oraz umiejętnością pracy w zespole. Niezbędny wymóg stanowi też posiadanie prawa jazdy kategorii B. Praca jako mechanik samochodowy w Belgii to polecane rozwiązanie dla osób poszukujących stabilnego zatrudnienia z dobrymi zarobkami oraz możliwością rozwoju. Do zadań mechanika należy przede wszystkim skuteczna, profesjonalna naprawa pojazdów różnych marek i modeli, dokonywanie przeglądów czy diagnostyka aut. Musi on też przeprowadzać fachową konserwację pojazdów, obejmującą m.in. smarowanie części, wymianę oleju i inne czynności. Praca za granicą na tym stanowisku obejmuje ponadto naprawę, regulację albo wymianę elementów bądź podzespołów różnego rodzaju, m.in. układów kierowniczych, hamulców, systemów paliwowych, silników, układów chłodzenia, klimatyzacji, elektroniki, elektryki itp.

APLIKUJ