Lakiernik Belgia, oferty pracy lakiernik samochodowy, praca lakiernik w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Lakiernik w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Kappelen

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało malowanie karoserii samochodów różnych marek. Piaskowanie, wypełnianie uszkodzonej powierzchni, maskowanie, nakładanie podkładów i końcowych warstw lakieru (praca z użyciem pistoletu do malowania). Wizualna kontrola jakości pomalowanych elementów.

Aplikuj

Praca dla lakiernika w Belgii

Czytaj więcej

Lakiernik w Belgii

Belgia to chętnie wybierane przez Polaków miejsce do życia i pracy. Na decyzję osób poszukujących zatrudnienia w tym kraju wpływ mają m.in. wysokie zarobki. Lakiernik samochodowy pracujący w Belgii może liczyć na kwoty w wysokości minimum 15-20 euro za godzinę na początek. Dla pracowników przewidziano ponadto płatne nadgodziny, a także liczne dodatkowe benefity. Obejmują one m.in. możliwość otrzymania dodatku wakacyjnego, rocznej premii oraz dofinansowania na dojazdy do pracy.

Praca dla lakiernika w Belgii a benefity

Decydując się na podjęcie zatrudnienia w Belgii jako lakiernik poprzez firmę Link2Europe, pracownik może liczyć na nasze fachowe doradztwo w wielu ważnych kwestiach. Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego oraz zapewniamy opiekę koordynatora na miejscu. Terminy wyjazdu ustalamy indywidualnie z kandydatem. Proponujemy też możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania w korzystnej cenie, jak również dokupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego.

Oferty pracy dla lakiernika samochodowego w Belgii

Interesuje Cię praca dla lakiernika w Belgii? Zobacz oferty legalnego zatrudnienia na tym stanowisku. W naszym serwisie prezentujemy wyłącznie aktualne ogłoszenia. Szczegółowo przedstawiamy profity, które czekają na przyszłych pracowników, a także wymagania stawiane kandydatom. Praca za granicą w zawodzie lakiernika samochodowego wiąże się zazwyczaj z koniecznością posiadania przynajmniej rocznego lub dwuletniego doświadczenia w branży oraz obowiązkową znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Ponadto specjalista musi również umieć sprawnie obsługiwać pistolet lakierniczy, znać różne metody lakierowania i posiadać prawo jazdy kategorii B. Do obowiązków lakiernika należą przede wszystkim malowanie karoserii aut różnych marek oraz wizualna kontrola jakości pomalowanych elementów. Zadaniem specjalisty jest też często maskowanie, wypełnianie uszkodzeń w powierzchni, piaskowanie, a także nakładanie podkładów i końcowych warstw lakieru.

APLIKUJ