Kafelkarz, glazurnik Belgia, praca kafelkarz, oferty pracy glazurnik w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Kafelkarz glazurnik w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Kafelkarz w branży ogrodniczej

Miejsce pracy: zależne od zlecenia,Belgia

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało kafelkowanie, kładzenie posadzek - tarasów, instalacja odpływów, kanałów ściekowych i burzowych płytkowanie powierzchni basenowych i przy basenowych. Prace pomocnicze związane z zakładaniem ogrodów. Obsługa narzędzi: piły, wiertarki, wkrętarki itp. Praca na zmianie dziennej 7.30 - 16.30

Aplikuj

Praca dla kafelkarza glazurnika w Belgii

Czytaj więcej

Oferty pracy dla glazurnika w Belgii

Masz doświadczenie w kładzeniu płytek i interesuje cię atrakcyjna, dobrze płatna praca za granicą? Zapoznaj się z ofertami znajdującymi się w naszym serwisie, a na pewno znajdziesz coś godnego uwagi. Kafelkarz to bardzo poszukiwany zawód i nietrudno znaleźć tego typu zatrudnienie poza granicami kraju. Nasza agencja specjalizuje się w rekrutacji osób szukających pracy w Belgii i oferuje kompleksowe wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności niezbędnych do podpisania umowy z pracodawcą.

Atrakcyjna praca dla kafelkarza w Belgii

Glazurnik w Belgii może liczyć na bardzo atrakcyjne zarobki oraz rozwinięty system dodatków do pensji w postaci zasiłku rodzinnego, premii rocznej czy dodatku wakacyjnego. Ponadto, jeśli korzystasz z usług naszej agencji rekrutacyjnej, zapewniamy Ci opiekę polskiego koordynatora, pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

Ogłoszenia dla glazurników

Zainteresowała cię praca dla kafelkarza w Belgii? Przejrzyj nasze ogłoszenia i skontaktuj się z nami w sprawie wybranej oferty. Jeżeli nie znalazłeś ciekawej propozycji, nie martw się – nasza baza jest stale aktualizowana i wciąż pojawiają się nowe ogłoszenia. Jeżeli będziesz je systematycznie przeglądał, na pewno znajdziesz atrakcyjne zatrudnienie w swoim fachu. Umiejętność kładzenia płytek jest bardzo pożądana w wielu branżach, dlatego tego typu oferty często pojawiają się w naszym serwisie.

Pracuj w Belgii

Praca w Belgii jest bardzo ciekawą propozycją dla osób chcących poprawić swoją sytuację finansową oraz wyjechać za granicę. Największym atutem jest możliwość zatrudnienia na tutejszych warunkach, dzięki czemu można korzystać z rozbudowanego systemu wsparcia socjalnego oraz atrakcyjnych dodatków do podstawowego wynagrodzenia. Ponadto Belgia to bardzo przyjazny i piękny kraj, z którego łatwo można dostać się do Polski, aby odwiedzić rodzinę. Jeżeli nie boisz się zmian i nowych doświadczeń, skontaktuj się z nami w sprawie wybranej oferty.

APLIKUJ