Elektryk Belgia, oferty pracy dla elektryka z Belgii, praca elektryk - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Elektryk w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Elektryk

Miejsce pracy: Kallo

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało: a) okablowanie instalacji elektrycznych na terenie zakładu instalacje czujników PLC (bez programowania), b) naprawa pod kątem elektrycznym - silników, pomp, zaworów, czujników, c) naprawa usterek w szafach sterowniczych i instalacjach elektrycznych, d) praca w oparciu o schematy elektryczne, e) praca w systemie zmianowym

Aplikuj

Praca dla elektryka w Belgii

Czytaj więcej

Elektryk w Belgii – zakres obowiązków

Elektrycy są potrzebni w wielu różnych branżach. Dla przykładu znajdą zatrudnienie zarówno w mechanice utrzymania ruchu, jak i na budowie czy w typowej firmie świadczącej usługi elektryczne. Do ich zadań należy przede wszystkim wykonywanie bieżących napraw usterek, eliminowanie awarii, modernizacja urządzeń, okablowanie instalacji i ogólne działania na podstawie schematów elektrycznych. Poza tym elektryk budowlany może zostać oddelegowany do pracy w szybach czy tunelach, a także na wysokościach. Dlatego też pracodawcy w Belgii mają bardzo konkretne wymagania wobec osób ubiegających się o stanowisko. Główny warunek to posiadanie wykształcenia kierunkowego. Poza tym mile widziane, a nierzadko konieczne ze względu na charakter wykonywanego zawodu, jest posiadanie prawa jazdy kat. B. Praca dla elektryka za granicą oznacza też komunikatywną znajomość języka obcego. Z belgijskimi pracodawcami można komunikować się przy pomocy francuskiego, niemieckiego i holenderskiego. W większości przypadków wystarczy jednak angielski.

Najświeższe oferty pracy dla elektryka z Belgii

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim stażem. Doskonale znamy więc potrzeby naszych pracowników oraz oczekiwania pracodawców. W efekcie na naszej stronie publikujemy wyłącznie zweryfikowane ogłoszenia typu szukam elektryka. Gwarantują one stabilne, długoterminowe zatrudnienie na belgijskich warunkach. Osoby poszukujące pewnego stanowiska znajdą u nas oferty z 38-godzinnym lub 40-godzinnym tygodniem pracy i pozostałymi zaletami zatrudnienia zgodnego z obowiązującym w Belgii kodeksem.

Atrakcyjna finansowo praca dla elektryka

Do największych atutów pracy w Belgii zalicza się stabilność, możliwość szybszej nauki języka obcego oraz wysokie wynagrodzenie. Zarobki są szczególnie ważne. To one w dużej mierze decydują o podjęciu zatrudnienia za granicą. Walutą obowiązującą w Belgii jest euro i właśnie w niej wypłaca się wynagrodzenie. Łatwo obliczyć, że przeciętna stawka godzinowa elektryka w tym kraju jest nawet kilkukrotnie większa od polskiej. Przy okazji warto podkreślić, że wynagrodzenie wypłacane jest tygodniowo. Podstawowa pensja nie jest jedynym profitem skorzystania z oferty pracy dla elektryka za granicą. Do tego dochodzą jeszcze różnego rodzaju dodatki, np. wakacyjny, oraz premie roczne. Istnieje też możliwość wzięcia nadgodzin ze 150-procentową stawką.

Belgia – pomoc z dojazdem oraz zakwaterowaniem

Jako profesjonalna agencja pośrednictwa pracy proponujemy pomoc w kwestii wszelkich formalności potrzebnych do podjęcia zatrudnienia w Belgii. Co więcej, służymy pomocą w znalezieniu mieszkania bądź skorzystania z firmowego zakwaterowania. Znajdujący się na miejscu polski koordynator wspiera naszych pracowników we wszystkich konfliktowych bądź po prostu kłopotliwych sytuacjach. Można do niego zwrócić się z każdą prośbą. Jeśli interesują Cię oferty typu zatrudnię elektryka, to koniecznie sprawdź zamieszczone w naszym serwisie oferty. Z pewnością znajdziesz posadę spełniającą twoje wymagania. Nie zwlekaj, aplikuj na wymarzone stanowisko jeszcze dziś!

APLIKUJ