Cieśla Belgia, oferty pracy dla cieśli, praca cieśla budowlany w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Cieśla w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Wondelgem

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie szalunków tradycyjnych (drewnianych) oraz szalunków systemowych w oparciu o wytyczne. Montaż zbrojeń, zalewanie form betonem, zagęszczanie betonu poprzez wibrowanie.

Aplikuj

Praca dla cieśli w Belgii

Czytaj więcej

Link2Europe to agencja, która specjalizuje się w pośrednictwie między ludźmi chcącymi znaleźć pracę w Belgii a firmami poszukującymi wykonawców. Zajmujemy się tym sektorem od ponad 12 lat. Od tego czasu pomogliśmy ponad 3 tysiącom osób i nawiązaliśmy współpracę ze 150 przedsiębiorstwami, które powierzyły nam proces rekrutacyjny. Napawa nas dumą, a zarazem stanowi ogromną motywację do dalszego rozwoju fakt, że 98% klientów poleca nasze usługi swoim znajomym. Zapraszamy do kontaktu osoby z doświadczeniem w obróbce drewna, dla których idealnym kierunkiem jest Belgia. Mamy wiele opcji zarobkowych dla cieśli szalunkowych oraz konstrukcyjnych.

Oferty pracy dla cieśli w Belgii

Proponowane przez nas ogłoszenia dotyczą zatrudnienia w belgijskich firmach oferujących stabilne warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Zachęcamy do złożenia CV bądź zgłoszeń bezpośrednich. Zapewniamy pomoc w procedurach rejestracyjnych, organizacji kwaterunku, dojazdu do siedziby firmy, jak również w zdobyciu obuwia czy odzieży roboczej. Ludzie, których interesuje praca za granicą, znajdą u nas profesjonalne wparcie na wszystkich etapach rekrutacji. W pierwszej kolejności skupiamy się na wynajdowaniu korzystnych ofert, następnie analizujemy warunki pracy oraz dobieramy odpowiednie zakwaterowanie. Mamy przy tym na względzie zarówno komfort samego mieszkania, jak i łatwość dojazdu do firmy. Pracujący w Belgii rodacy mogą liczyć na naszą opiekę także w problematycznych sytuacjach. Między innymi, pomagamy im załatwiać formalności niezbędne do otrzymania świadczeń socjalnych.

Cieśla budowlany – praca w Belgii

Nasza polsko-belgijska agencja rekrutacyjna ułatwiła wielu ludziom znalezienie zatrudnienia w Belgii Wyróżnia nas indywidualne podejście do kandydatów oraz osobiste zaangażowanie w proces rekrutacji. W swojej działalności skupiamy się na efektywnym pośrednictwie pomiędzy pracodawcami a wykwalifikowanymi pracownikami. Przykładamy wszelkich starań, aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane ze współpracy – aby jedną cieszyły warunki pracy oraz zarobki, a drugą sumienne wykonywanie zleconych zadań.

Cieśla konstrukcyjny i szalunkowy – oferty pracy

Przygotowaliśmy liczne propozycje dla osób, które zamierzają rozpocząć pracę jako cieśla w Belgii. Dobór członków zespołu powierzają nam firmy budowlane realizujące zaawansowane projekty zarówno z zakresu inżynierii lądowej, jak i wodnej na całym świecie. Poszukujemy kandydatów ze znajomością języka angielskiego lub francuskiego oraz kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako cieśla szalunkowy albo konstrukcyjny. Do wymagań należy też certyfikat VCA, ale istnieje możliwość wyrobienia go na miejscu. Poza adekwatną pensją oferujemy m.in. dodatki wakacyjne, premie roczne oraz opiekę polskiego koordynatora. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszej agencji. Na chętnych czeka praca dla cieśli szalunkowych oraz konstrukcyjnych. Zapewniamy, że znajdziesz u nas zatrudnienie na belgijskich warunkach, w renomowanych placówkach szanujących prawa pracownika

APLIKUJ