Cieśla Belgia, oferty pracy dla cieśli, praca cieśla budowlany w Belgii - link2europe.pl
parallax background
 

Oferty pracy Cieśla w Belgii

Oferujemy szeroki wachlarz ofert, możliwość stałej pracy
w bliskiej odległości od miejsca zakwaterowania.

Aplikuj do nas! Do wyboru różne lokalizacje:

 

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Wondelgem

W tej firmie do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie szalunków tradycyjnych (drewnianych) oraz szalunków systemowych w oparciu o wytyczne. Montaż zbrojeń, zalewanie form betonem, zagęszczanie betonu poprzez wibrowanie.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej realizującej projekty z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej na całym świecie (m.in. w Kanadzie, Ameryce Południowej, Afryce), zatrudniającej ponad 2,5 tys. pracowników - poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy:
różne lokalizacje na terenie Belgii
Opis stanowiska:
 • przygotowanie szalunków tradycyjnych (drewnianych) oraz szalunków systemowych w oparciu o wytyczne.
 • montaż zbrojeń, zalewanie form betonem, zagęszczanie betonu poprzez wibrowanie.
Wymagania:
 • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
 • min. 2 lata doświadczenia w pracy jako cieśla szalunkowy (dotyczy ostatnich 3 lat).
 • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
 • certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na miejscu).
 • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP.
 • umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
 • zatrudnienie na belgijskich warunkach.
 • stawkę godzinową zaczynającą się od 14,63 € brutto (stawka zależna od doświadczenia, możliwość negocjacji stawki w czasie rozmowy rekrutacyjnej z przedstawicielem firmy).
 • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4275-4780 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
 • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2315-2590 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
 • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo.
 • możliwość nadgodzin (płatne 150%).
 • możliwość przejścia na stały kontrakt po 11 m-cach pracy.
 • możliwość delegacji międzynarodowych po przejściu na stały kontrakt.
 • opiekę polskiego koordynatora.
 • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego(opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.
 • dofinansowanie do dojazdów do pracy
 • płatne święta!
 • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
 • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

facebook.com/link2europe


REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).


Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187.


Aplikuj

Praca dla cieśli w Belgii

Czytaj więcej

Link2Europe to agencja, która specjalizuje się w pośrednictwie między ludźmi chcącymi znaleźć pracę w Belgii a firmami poszukującymi wykonawców. Zajmujemy się tym sektorem od ponad 12 lat. Od tego czasu pomogliśmy ponad 3 tysiącom osób i nawiązaliśmy współpracę ze 150 przedsiębiorstwami, które powierzyły nam proces rekrutacyjny. Napawa nas dumą, a zarazem stanowi ogromną motywację do dalszego rozwoju fakt, że 98% klientów poleca nasze usługi swoim znajomym. Zapraszamy do kontaktu osoby z doświadczeniem w obróbce drewna, dla których idealnym kierunkiem jest Belgia. Mamy wiele opcji zarobkowych dla cieśli szalunkowych oraz konstrukcyjnych.

Oferty pracy dla cieśli w Belgii

Proponowane przez nas ogłoszenia dotyczą zatrudnienia w belgijskich firmach oferujących stabilne warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Zachęcamy do złożenia CV bądź zgłoszeń bezpośrednich. Zapewniamy pomoc w procedurach rejestracyjnych, organizacji kwaterunku, dojazdu do siedziby firmy, jak również w zdobyciu obuwia czy odzieży roboczej. Ludzie, których interesuje praca za granicą, znajdą u nas profesjonalne wparcie na wszystkich etapach rekrutacji. W pierwszej kolejności skupiamy się na wynajdowaniu korzystnych ofert, następnie analizujemy warunki pracy oraz dobieramy odpowiednie zakwaterowanie. Mamy przy tym na względzie zarówno komfort samego mieszkania, jak i łatwość dojazdu do firmy. Pracujący w Belgii rodacy mogą liczyć na naszą opiekę także w problematycznych sytuacjach. Między innymi, pomagamy im załatwiać formalności niezbędne do otrzymania świadczeń socjalnych.

Cieśla budowlany – praca w Belgii

Nasza polsko-belgijska agencja rekrutacyjna ułatwiła wielu ludziom znalezienie zatrudnienia w Belgii Wyróżnia nas indywidualne podejście do kandydatów oraz osobiste zaangażowanie w proces rekrutacji. W swojej działalności skupiamy się na efektywnym pośrednictwie pomiędzy pracodawcami a wykwalifikowanymi pracownikami. Przykładamy wszelkich starań, aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane ze współpracy – aby jedną cieszyły warunki pracy oraz zarobki, a drugą sumienne wykonywanie zleconych zadań.

Cieśla konstrukcyjny i szalunkowy – oferty pracy

Przygotowaliśmy liczne propozycje dla osób, które zamierzają rozpocząć pracę jako cieśla w Belgii. Dobór członków zespołu powierzają nam firmy budowlane realizujące zaawansowane projekty zarówno z zakresu inżynierii lądowej, jak i wodnej na całym świecie. Poszukujemy kandydatów ze znajomością języka angielskiego lub francuskiego oraz kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako cieśla szalunkowy albo konstrukcyjny. Do wymagań należy też certyfikat VCA, ale istnieje możliwość wyrobienia go na miejscu. Poza adekwatną pensją oferujemy m.in. dodatki wakacyjne, premie roczne oraz opiekę polskiego koordynatora. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszej agencji. Na chętnych czeka praca dla cieśli szalunkowych oraz konstrukcyjnych. Zapewniamy, że znajdziesz u nas zatrudnienie na belgijskich warunkach, w renomowanych placówkach szanujących prawa pracownika

APLIKUJ