Oferta pracy – Link2europe

Techniczny Koordynator Projektu

Branża:  Installation, Maintenance, Service Technology, Engineering

Region:

Belgia - Harelbeke

Liczba wakatów: 3

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta – belgijskiej firmy zajmującej się dostawą i montażem zbiorników magazynowych dla przemysłu naftowo - gazowego poszukujemy osoby na stanowisko:

 Miejsce pracy: Belgia, projekty: Holandia, Niemcy, Rumunia

 Zadania na stanowisku to m.in.:

  • Planowanie i koordynowanie prac w zakresie montażu zbiorników magazynowych
  • Organizowanie i nadzór pracy brygad montażowych oraz podwykonawców
  • Wspólnie z podwykonawcami planowanie i realizowanie wszystkich prac montażowych i spawalniczych
  • Nadzór nad realizacją robót w zakresie dotrzymania terminów realizacji i jakości zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacji technicznej i harmonogramów
  • Usprawnianie i wdrażanie procedur zapewniających najlepszą efektywność oraz jakość pracy
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • Wsparcie i współpraca z Kierownikiem Projektu

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia lub doświadczenia technicznego adekwatnego do wymagań stanowiska
  • Wiedzy i umiejętności technicznych
  • Płynnej znajomości języka angielskiego
  • Gotowości do świadczenia pracy w delegacji
  • Doświadczenia w pracy z podnoszeniem ładunków krytycznych
  • Certyfikatów: VCA, udzielenia pierwszej pomocy, obsługę wózka widłowego oraz ładowarki teleskopowej,

 Oferujemy:

  • Pracę u światowego lidera w dostawie stalowych rozwiązań dla przemysłu naftowo - gazowego
  • Techniczne szkolenie dopasowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Adekwatne wynagrodzenie plus dodatkowe profity z tytułu stanowiska, delegacji itp.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

lub przesłanie cv na adres: info@link2europe.pl

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515 233 504.

Aplikuj Aplikuj bez CV Udostępnij na facebooku