Oferta pracy – Link2europe

Mechanik maszyn

Branża:  Installation, Maintenance, Service Technology, Engineering

Region:

Belgia - Willebroek

Liczba wakatów: 3

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na belgijskim rynku, prowadzącej zrównoważoną i ekonomiczną gospodarkę odpadami dla dużych przedsiębiorstw i władz publicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Willebroek

Opis stanowiska:

  • praca na terenie sortowni odpadów.
  • mechanik będzie odpowiedzialny za konserwację i prawidłowe utrzymanie maszyn w ruchu: taśmociągów, maszyn sortujących, maszyn zgniatających, systemów alarmowych.
  • praca również przy naprawie usterek elektrycznych w wyżej wymienionych maszynach i w instalacjach na terenie sortowni.
  • możliwa praca na wysokości
  • mobilny serwis również możliwy w zakresie obowiązków

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne mile widziane w zakresie mechaniki maszyn
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i naprawy napędów maszyn, taśmociągów, maszyn sortujących odpady
  • znajomość elektryki maszyn
  • 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra  znajomość języka angielskiego
  • umiejętność spawania elektrodą lub półautomatem mile widziane
  • umiejętność poruszania się wózkiem widłowym – mile widziane

Oferujemy:

  • stawka godzinowa 14 – 15 € brutto uzależniona od doświadczenia
  • dodatki zmianowe
  • bony żywnościowe 8 € za każdy dzień pracy
  • dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4250 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2300 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość stałej pracy
  • zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • płatne święta!
  • dofinansowanie dojazdów do pracy!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy")

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Aplikuj Aplikuj bez CV Udostępnij na facebooku