Oferta pracy – Link2europe

SERWISANT SANITARNY / KIEROWCA C, Belgia

Branża:  Motoryzacja Technology, Engineering

Region:

Belgia - Bruksela

Liczba wakatów: 3

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Dla naszego belgijskiego klienta - firmy specjalizującej się w serwisie czyszczenia hydrodynamicznego- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant sanitarny / Kierowca kat. C
Miejsce pracy: Bruksela, Belgia

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za czyszczenie przemysłowe oraz udrażnianie zbiorników, za pomocą odpowiednio przystosowanych do tego ciężarówek. Dojazd do klienta w Brukseli i najbliższym regionie.W początkowym okresie pracy kandydat zostanie przyuczony do monitorowania i kontrolowania jakości wykonanych przez siebie usług, przestrzegając zasad BHP.

Obowiązki:

  • czyszczenie i udrażnianie zbiorników sanitarnych.
  • przestrzeganie zasad BHP.
  • sprawdzanie odpowiednich pozwoleń oraz uzupełnianie na bieżąco.
  • dokumentów.
  • pozytywne nastawienie do pracy.
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem.
  • chęć do nauki.
  • obsługa 4-5 klientów w ciągu dnia.
  • praca zgodnie z planem.
  • rzetelność i precyzja.
  • samodyscyplina.
  • utrzymanie czystości ze względu na specyfikę pracy.

Wymagania:

  • język francuski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny.
  • prawo jazdy kat C z kodem 95 – warunek konieczny.
  • prawo jazdy kat C+E – mile widziane.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • min. 5 miesięcy doświadczenia jako kierowca C lub C+E.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: na start - 15,33€ brutto na godzinę, po 6 miesiącach - 15,76€ brutto na godzinę, po dwóch latach - 16,59€ brutto na godzinę.
  • 37h tygodniowo.
  • 1 ZMIANA: pn-czw w godzinach od 7-15:15 (w tym 30 min przerwy) w pt 7-13 (bez przewidzianej przerwy).
  • 2 ZMIANA: pn-pt w godzinach 10-18.15 (w tym 30 minut przerwy).
  • nadgodziny płatne 150%.
  • możliwość pracy w soboty.
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • premia roczna: 8,33% zarobków brutto z danego roku wypłacana raz w roku (przysługuje osobom, które przepracowały w firmie min. 65 dni roboczych).
  • dodatek wakacyjny: 15,38% zarobków brutto z danego roku – wypłacane raz w roku.
  • stabilne zatrudnienie na długi okres czasu.
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.
  • zakwaterowanie blisko miejsca zatrudnienia.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • płatne święta.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

Aplikuj Aplikuj bez CV Udostępnij na facebooku