Oferta pracy – Link2europe

Monter podwozia (autobusy)

Branża:  Motoryzacja Installation, Maintenance, Service Technology, Engineering

Region:

Belgia - Lier

Liczba wakatów: 20

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta -  wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz  naczep, firmy posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt, liczącej ok 4 tys. pracowników - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lier

OPIS STANOWISKA:

  • praca przy produkcji autobusów.
  • montaż elementów silnika, montaż podwozia, składanie komponentów silnika według planu i modelów.
  • praca z rysunkiem technicznym.
  • praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność montażu wyposażenia autobusu: skrzynia biegów, hamulce
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość mechaniki pojazdowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 14,66 €/h brutto
  • po okresie 3 m-cy i pozytywnej ewaluacji pracodawcy podwyżka do 15,04 €/h
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4283 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2320 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy
  • opiekę koordynatora
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • belgijskie ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • płatne święta
  • termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Więcej informacji odnośnie powyższej oferty pracy pod numerem telefonu +48 572 325 580

Aplikuj Aplikuj bez CV Udostępnij na facebooku