Oferta pracy – Link2europe

Operator maszyn tekstylnych

Branża:  Technology, Engineering

Region:

Belgia - Lokeren

Liczba wakatów: 1

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego belgijskiego klienta -  dużej firmy produkującej łóżka, materace, kołdry, poduszki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lokeren, Belgia

Opis stanowiska:

  • praca na maszynach jednoigłowych / wieloigłowych marki Mammut lub innych maszynach znajdujących się na terenie zakładu.
  • usuwanie drobnych usterek.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne.
  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn tekstylnych
  • doświadczenie w pracy w przemyśle tekstylnym.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego.
  • samodzielność i elastyczność.
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej.
  • atrakcyjną stawkę godzinową.
  • przyuczenie do operowania pikowarkami typy Mammut.
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • min. 38 h pracy tygodniowo.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalnie) składka ok. 7,5 euro miesięcznie.
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy płatne 80 euro tygodniowo.

Informacje dodatkowe:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!!

Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 572 325 580

Aplikuj Aplikuj bez CV Udostępnij na facebooku