Dlaczego Belgia? - link2europe.pl
 
Życzliwe i pogodne społeczeństwo, piękne krajobrazy, rozpływająca się w ustach czekolada i niezliczona ilość gatunków piwa dla najbardziej wymagających smakoszy – tak zaczyna się nasza lista zalet malowniczej Belgii!

Jeśli myślisz o podjęciu pracy za granicą, ale nie jesteś pewien jaki kraj obrać, z czystym sumieniem możemy zarekomendować Ci Belgię. Dlaczego?

Poza wyżej wymienionymi dobrodziejstwami musisz wiedzieć, że mieszkając i pracując tutaj jesteś w stanie żyć godnie a jednocześnie oszczędzać pieniądze – przełożenie zarobków na wydatki jest naprawdę atrakcyjne. Koszty utrzymania nie są wysokie, a stawki godzinowe konkurencyjne w porównaniu do innych krajów.

Myślisz, że to nie miejsce dla Ciebie? Zastanów się! Tutejszy ustrój gwarantuje Ci wiele udogodnień, jakich nie znajdziesz w innych krajach, jak np: trzynasta pensja, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, bony żywnościowe i wiele innych. Ponadto bez problemu dogadasz się tu po angielsku!

Zdecydowany? Cóż więcej możemy dodać! Czekamy na Twoje CV i do zobaczenia w Belgii.

PS. Pamiętaj, że po podjęciu decyzji i przyjeździe do Belgii nie zostajesz sam! Nasze biuro w Bornem zawsze jest w gotowości, by Ci pomóc. Oferujemy Ci partnerską współpracę i wsparcie. Będziesz w najlepszych rękach!

Czekamy na Ciebie!

Link2Europe

 
parallax background
 
 
 
 
 
 
 
 
APLIKUJ