kierowcy praca

OFERTA SPECJALNA – KIEROWCY C+E

W obecnym czasie dla naszego klienta –  jednej z największych belgijskich firm logistycznych zatrudniającej około 400 pracowników w 6 magazynach aktywnie poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWCY C+E na terenie Belgii.

Na czym polega praca?

Praca polega na rozwożeniu towarów i produktów między wewnętrznymi magazynami firmy logistycznej, oraz na dystrybucji produktów spożywczych na zasadzie baza (magazyn), a markety, supermarkety na terenie Belgii. Zakres obowiązków obejmuje również pomoc przy załadunku i rozładunku naczep.

Propozycja dla Ciebie:

Stabilna praca od poniedziałku do piątku, przejrzysty i przekazywany z odpowiednim wyprzedzeniem grafik tras do wykonania. Atrakcyjne wynagrodzenie plasujące się w granicach 530 – 580 € netto/tydz. Co daje Ci wynagrodzenie miesięczne 2200 – 2500 € netto. Zakwaterowanie na terenie Belgii, po skończonej pracy masz czas dla siebie na odpoczynek w komfortowych warunkach. Pracodawca zapewni dodatki do wyżywienia, dodatki urlopowe, oraz premie roczne. Zapewnimy Ci opiekę polskiego koordynatora, pomoc w rozwiązaniu wszelkich kwestii formalnych na terenie Belgii. Stabilną pracę na długi czas z możliwością przejścia na stały kontrakt.

Oczekujemy od Ciebie:

Oczywiście doświadczenia na stanowisku kierowcy C+E min. 2 lata, komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego. Ważnych dokumentów niezbędnych przy pracy zawodowego kierowcy (prawa jazdy z kodem C95, karty kierowcy, aktualnych badań psychotechnicznych). Chęci do pracy i życia w Belgii.

Dowiedz się więcej:

T:  +48 572 325 580
E: info@link2europe.pl


Oferty pracy