kierowcy praca

OFERTA – POSZUKIWANI KIEROWCY C LUB C+E Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Dla naszych Klientów –  belgijskich firm logistycznych poszukujemy KIEROWCÓW C i C+E zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia, z wymogiem języka angielskiego na zestawach typu: solówki, bdf-y, naczepy stałe, cysterny. Trasy regionalne lub międzynarodowe ale także mieszane. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całej Belgii od 2008 roku ! Oferujemy wyłącznie stabilne zatrudnienie oraz belgijski kontrakt.

Na czym polega praca?

Praca polega na rozwożeniu towarów, paczek, żywności, części motoryzacyjnych, artykułów płynnych bezpiecznych itd… między wewnętrznymi magazynami firm ale także dostaw bezpośrednio do Klientów. Praca od poniedziałku do piątku.

Propozycja dla Ciebie:

Stabilna praca od poniedziałku do piątku, przejrzysty i przekazywany z odpowiednim wyprzedzeniem grafik tras do wykonania. Wynagrodzenie 450 – 600€ netto/tydz; co daje wynagrodzenie miesięczne 2000 – 2500 € netto. Zakwaterowanie na terenie Belgii, po skończonej pracy masz czas dla siebie na odpoczynek w komfortowych warunkach. Dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto. Premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (przyznawana po przepracowaniu minimum 65 dni).

Zapewnimy Ci opiekę polskiego koordynatora, pomoc w rozwiązaniu wszelkich kwestii formalnych na terenie Belgii. Stabilną pracę na długi czas z możliwością przejścia na stały kontrakt.

Oczekujemy od Ciebie:

Oczywiście prawa jazdy kat. C lub C+E, komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego. Ważnych dokumentów niezbędnych przy pracy zawodowego kierowcy (prawa jazdy z kodem C95, karty kierowcy, aktualnych badań psychotechnicznych). Chęci do pracy i życia w Belgii.

Dowiedz się więcej:

T:  +48 786 865 894
E: info@link2europe.pl

 


Kursy kategorii C+E

Oferują nasi partnerzy

Oferty pracy

Zadzwoń teraz!