Opinions

Find out what people and companies who chose Link2Europe think. Convinced, or do you have any further questions? Find our contact details below.


Nasza współpraca z firmą Link2europe rozpoczęła się w 2008 roku. Dzięki tej firmie mamy możliwość pracy w fabryce kostki brukowej na takich samych warunkach jak pracujący tu Belgowie.  Link2europe zagwarantowała nam również bardzo dobre warunki mieszkaniowe zarówno jeśli chodzi o standard mieszkania jak i lokalizację – mieszkanie jest dobrze wyposażone oraz znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy, niedaleko od miejsca pracy. Firma w pełni wywiązuje się z płatnościami, pieniądze płacone są na czas – raz w tygodniu,  w każdy piątek, zgodnie z wcześniej ustalonymi stawkami. Oprócz tego firma zwraca nam koszty  transportu do pracy, a wszystkie świąteczne dni wolne od pracy są również opłacane.

Opiekę nad nami sprawuje polski konsultant, który zawsze służy nam swoją pomocą i radą w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pracą w Belgii. W razie jakichkolwiek pytań związanych z pracą możemy zawsze liczyć na jego wsparcie jak i pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.  Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za wszelką pomoc. Uważamy, że firma Link2europe jest rzetelną, godną zaufania i polecenia dla osób, które chcą podjąć pracę w Belgii. Polecamy ją z całą stanowczością.

Z poważaniem, Krzysztof Różak, Paweł Różak, Grzegorz Baranowski

Ja niżej podpisany, Dawid Sikora zostałem zatrudniony od listopada 2007 roku przez firmę Link2europe do pracy w Belgii. O firmie dowiedziałem się z Internetu. Uzyskałem bardzo szybki kontakt oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Współpraca z przedstawicielami firmy przebiega bez najmniejszych problemów.  Kontakt jest szybki, a kultura osobista na najwyższym poziomie. Zakwaterowanie zorganizowane przez firmę spełnia oczekiwanie. Wypłaty są przelewane na konto terminowo. Z satysfakcją mogę polecić firmę Link2europe jako sprawdzonego i kompetentnego pośrednika pracy.

Pracownik, Dawid Sikora

Pracodawca Link2europe wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Firma oferuje wszechstronną pomoc w zakresie spraw administracyjnych, wypłaty są w terminie. Zakwaterowanie zorganizowane przez Link2Europe jest satysfakcjonujące. Miejsce pracy spełnia w pełni moje oczekiwania, jesteśmy traktowani jak inny pracownicy.

Marian Mucha

Pracowałem jako operator wózka widłowego/magazynier. Byłem tylko parę tygodni i mieszkałem w  Antwerpii, fajne miasto szczególnie stary rynek choć trochę zatłoczone. Usługi agencji Link2europe oceniam dobrze, współpraca bez zarzutów.

Pozdrawiam, Michał Drękowski

Belgia – międzynarodowa, skomplikowana i trzeba poczekać – pomieszkasz zrozumiesz. Ciekawa architektura i ładne przydomowe ogrody. Dużo oldtimerów na ulicach. Agencja Link2Europe jest pracodawcą rzetelnie informującym o warunkach zatrudnienia, najmu mieszkania, wynagrodzenia, prawach przysługujących. Oferuje pomoc w różnych sytuacjach związanych z pobytem.

Adrian Roszkowiak

Pracowałem jako operator wózka wysokiego składu oraz picker. Belgia jest fajnym państwem, natomiast znalazłem tam kilka mankamentów, miedzy innymi chyba jest większy bałagan niż w Polsce. Jeżeli chodzi o usługę świadczona przez link2europe w stosunku do mojej osoby, jestem całkowicie zadowolony. Natomiast grymas bólu pojawia się na mojej twarzy jak przypomnę sobie towarzystwo z jakim przyszło mi dzielić mieszkanie i to nie wszyscy Panowie.

Łączę wyrazy szacunku, Fabian Dąbrowa-Januszewski

Pracuję obecnie na stanowisku operator wózka widłowego Bocznego Jungehainrich. Belgia to kraj bardzo zbliżony do Polski podoba mi się. Jest tu dużo życzliwych ludzi w pracy szacunek i dobre socjale!!!! Jestem bardzo zadowolony z usług agencji, w skali od 1 do 5 daje 4.5. Organizacja i zaangażowanie w pomoc jest rewelacja, jedyny mankament to troszkę mała stawka!!!

K. Makowski

Jestem pracownikiem firmy Link2europe. Firma to oferuje ciekawą i dobrze płatną pracę na terenie Belgii. Jest to praca na magazynach i polega na rozładunku różnych towarów z kontenerów. Podejmując pracę w Link2europe otrzymałam szansę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Po przyjeździe nie rozczarowałem się warunkami mieszkalnymi oferowanymi przez pracodawcę. Mieszkanie spełnia wszystkie warunki sanitarne i jest w pełni urządzone. Nie ma problemu z dostępem do kuczni czy łazienki. Rotacja mieszkańców jest dodatkowym atutem. Jesteśmy młodym, chętnie uczącym się zespołem. Również w miejscu pracy panuje pełna integracja i przyjazna atmosfera.

Firma nie robi problemów z wyjazdami do domu, co więcej pomaga w ich organizowaniu. Opiekun polski jest osobą rzetelną i kompetentną, pomagającą przy załatwieniu bieżących spraw jak np. zakładanie kont bankowych, ubezpieczeń i tym podobnych. Firma nie zalega z płatnościami, wypłaty są systematycznie przelewane na konta. Z kont bankowych można również korzystać w Polsce. Rozważam możliwość stałej współpracy z Link2europe, gdyż jest to firma solidna, stabilna i oferująca mi wszystko czego oczekuję w pracy za granicą: wysokie zarobki, dobre warunki mieszkaniowe oraz możliwość stałego doskonalenia się w wykonywanej pracy.

Z poważaniem, Grzegorz Schyra

Witam serdecznie, ja nadal na Malcie, właściwie Gozo 🙂 Dlatego mój polski nr telefon nie działa – nie mam nic na koncie. Jestem w tej samej pracy, co dzięki Wam tutaj trafiłam. 🙂 I jestem bardzo zadowolona.

Rekrutacje wspominam bardzo milo, trochę daleko bo w Opolu ale miałam okazje zwiedzić miasto 🙂 Warunki zostały przestawione jasno, wiec nie było żadnego rozczarowania po przyjeździe do nowej pracy. Poza tym przed wyjazdem stale kontaktowano się ze mną telefonicznie żeby udzielić dodatkowych informacji, czy na temat wylotu czy mieszkania.

Pracuję na produkcji w fabryce „pomidorów” 🙂 I uważam to za fajne doświadczenie w moim życiu. Pracodawcy od samego początku byli dla mnie dobrzy, i nadal są, nigdy nie robili problemu, czy o wolne żeby załatwić jakieś sprawy w banku czy nawet wakacje w Polsce.

Oczywiście są różne opinie. Są plusy i minusy, ale ja uważam, ze to zależy od nastawienia 🙂 I powiem szczerze że nie przypuszczałam,  że zostanę tutaj tak długo, a tu proszę – niedługo będzie rok. Mam nadzieje, że przydadzą się Państwu te informacje.

Pozdrawiam gorąco ze słonecznego Gozo :-) :-), Beata Górna

Pracuję jako magazynier, operator wózków jezdniowych. Belgia to przyjazny kraj, w którym można dobrze zarobić ale pogoda mogłaby być lepsza. Niestety klimat na to nie pozwala. Co do agencji Link2Europe nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłaty na czas, dobra komunikacja z koordynatorami. Póki co ode mnie 5+ w skali 1-5.

Pozdrawiam, Rafal

Pracowałam rok temu przy sadzeniu storczyków w Holandii. Świetna praca , idealnie dobrana do moich warunków. Miła obsługa w biurze, pracownicy są w stanie odpowiedzieć i pomóc w każdej sprawie.

Sabina Nawrat

Witam i pozdrawiam firmę Link2europe. W sierpniu skorzystałam z tej firmy która mi pomogła znaleźć pracę w Niemczech jako szwaczka, zostałam zatrudniona po okresie próbnym na stałe, wyjechałam bez znajomości języka niemieckiego , uczyłam się przez internet a obecnie chodzę na szprachkurs. Firma spisała się super -mieszkanie dostałam dwupokojowe umeblowane, pomoc telefoniczna była zawsze bez problemu udzielana. Nie bójcie się i korzystajcie, agencja godna polecenia.

Dorota Kowalska

Witam, pracowałem na stanowisku mechanika autobusów. Belgia podoba mi się ponieważ jest to kraj poukładany i normalny. Usługi Państwa firmy oceniam bardzo wysoko za rzetelność, fachowość i profesjonalne , indywidualne podejście do klienta.

pozdrawiam, Zbigniew Moskwa

Witam,

Pracuję na stanowisku reachtruck/kombi operator. Belgia jako kraj jest dobry do życia, ze względu na spokojny tryb dnia codziennego. Większość przyjaźnie nastawionego społeczeństwa, wysokie zarobki oraz mniej problemów koegzystencji życiowej sprawiają, iż każdy następny dzień wydaje się być łatwiejszy. Rzetelne podejście agencji do pracownika jest zdecydowanym atutem firmy Link2europe.

Pozdrawiam, Tomasz
Zadzwoń teraz!